Sayfa 3/3 İlkİlk 123
23 sonuçtan 17 ile 23 arası

Konu: cuma mesajları

Üye tarihi
    11.Temmuz.2013
    Tecrübe Puanı
    14
    Mâhiyetimiz duâ olmâlı Evvelâ ellerden önce yürekler âçılmâlı. Hâyırlı Nurlu Cumâlâr.

Üye tarihi
    11.Temmuz.2013
    Tecrübe Puanı
    14
    Namaz kılınınca artık yeryüzüne dağılın ve Allah’ın lütfundan nasibinizi arayın. Allah’ı çok zikredin ki kurtuluşa eresiniz (CUMA SURESİ 9-10)

Üye tarihi
    11.Temmuz.2013
    Tecrübe Puanı
    14
    Allah’ın Selamı Rahmeti, Bereketi üzerimize olsun! Günümüz aydın Cumamız Mübarek Olsun! Hayırlı Cumalar.

Üye tarihi
    11.Temmuz.2013
    Tecrübe Puanı
    14
    Allah’ım, Sen benim Rabbimsin; Senden başka ilâh yoktur. Beni Sen yarattın; ben Senin kulunum ve gücüm yettiğince Sana olan ahdime ve vaadime bağlıyım. İşlediğim kötülüklerin şerrinden Sana sığınırım. Üzerimdeki nimetlerini itiraf eder; günahlarımı da ikrar ederim. Beni bağışla, zira günahları bağışlayan ancak sensin. Cumamız Mübarek olsun…

Üye tarihi
    11.Temmuz.2013
    Tecrübe Puanı
    14
    Allah’ım hamd Sanadır. Salatın, övdüğün ve seçtiğin kulun ve Resulün Muhammed’e ve Onun pak aline, ashabına olsun. Bize bu büyük Cuma gününde alemlere rahmet olarak gönderdiğin Resulüne salat ve selam ederek, katından bağışlanma ve kurtuluş ümit etmeyi nasip et. cumanız mübarek olsun…

Üye tarihi
    11.Temmuz.2013
    Tecrübe Puanı
    14
    Yükü sevgi, özü saygı, gücü barış, süsü hoşgörü olan mübarek dinimizin seçtiği haftanın özel günü olan Cumanızı kutlarım.

Üye tarihi
    11.Temmuz.2013
    Tecrübe Puanı
    14
    Günler bize dostların güzelliğiyle, geceler onların dualarıyla mübarek oluyor. Umudumuz dostların hediyesi, duamızsa sizlerin sevgisi. Cumanız mübarek olsun…

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Bu Konudaki Etiketler