Sayfa 1/2 12 SonSon
10 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: cuma mesajları

Tecrübe Puanı
    13

cuma mesajları

Sevgi söze dolarsa DUA olur, dua ALLAH’a ulaşırsa nur olur. Aynı yolda birleşen dualarımızın nur’a dönüşüp RABBİM’ize ulaşması dileği ile…Cumanız mübarek olsun

Tecrübe Puanı
    13
    Kendisinden başka hiçbir ibâdet edilecek ilâh olmayan Allah’ın Sana ve ailene merhamet kapılarını açsın Hayırlı ve nurlu cumalar

Tecrübe Puanı
    13
    Cuma gibi günümüz var. İslam gibi dinimiz var. Muhammed gibi sahimiz var. Allah dedim, dostum dedim, 99 ismine mühür vurdum, üstüne. Cumanız Mübarek Olsun.

Tecrübe Puanı
    13
    İki dua vardır ki, reddedilmez; o dua edenlerle Allah arasında bir perde yoktur; Biri, zulüm gören kişinin duası öbürü de mü’minin kardeşine gıyabında ettiği duadır. Cumanın duasınında buluşmak üzere hayırlı cumalar dilerim

Tecrübe Puanı
    13
    Yükü sevgi, özü saygı, gücü barış, süsü hoşgörü olan mübarek dinimizin seçtiği haftanın özel günü olan Cumanızı kutlarım.

Tecrübe Puanı
    13
    Selatu selaya yolladım Mevlaya, sen cümlemizin muradını ver gelecek Cuma’ya. Hayırlı Cumalar dilerim.

Tecrübe Puanı
    13
    Üç şey vardır ki insanoğlunun yüceliğini gösterir: Musibetten şikayetçi olmamak, ağrıdan dolayı sızlanmamak ve diliyle kendini övmemek. Hayırlı Cumalar.

Tecrübe Puanı
    13
    “Nereye gittiğini bilen kişiye yol vermek için dünya bir yana çekilir.” Hadi dünyayı bir yere çek cumaya doğru yol al. Hayırlı Cumalar.

Sayfa 1/2 12 SonSon

Bu Konudaki Etiketler