Sayfa 248/248 İlkİlk ... 148198238246247248
1981 sonuçtan 1,977 ile 1,981 arası

Konu: TV'de Bugün SPOR

  1. #1977
    Üyelik tarihi
    28 Eylül 2012
    Mesajlar
    9,260
    Tecrübe Puanı
    72
    10-MART-2020

    07:00
    A Spor Sabah Sporu (Diğer)
    07:00
    TRT Spor İlk Baskı (Diğer)
    09:00
    BeIN Haber Sabah Haberleri (Diğer)
    09:30
    TRT Spor İngiltere Premier Lig (Futbol)
    09:30
    BeIN Haber Gün Sonu (Diğer)
    09:45
    TRT Spor La Liga (Futbol)
    10:00
    A Spor Spor Medyası (Diğer)
    10:00
    TRT Spor Sabah Spor Bülteni (Diğer)
    10:00
    BeIN Haber Kadınlar Haberleri (Diğer)
    10:00
    BeIN Sports 3 Haber Basketbol (Basketbol)
    11:00
    A Spor Spor Ajansı (Diğer)
    11:00
    TRT Spor Spor Manşet (Diğer)
    12:00
    BeIN Haber Ekonomi Haberleri (Diğer)
    12:00
    TRT Spor Süper Lig (Futbol)
    12:15
    TRT Spor Pota Altı (Basketbol)
    13:00
    TRT Spor Öğlen Spor Bülteni (Diğer)
    Canlı 14:00
    BeIN MAX1 Ümraniyespor - Menemenspor (Futbol)
    14:00
    TRT Spor Spor Stüdyosu (Diğer)
    15:30
    BeIN Haber Tüm Sporlar (Diğer)
    15:30
    TRT Spor Spor Bülteni (Diğer)
    16:00
    A Spor Maksimum Spor (Diğer)
    16:00
    TRT Spor Gündem Futbol (Futbol)
    16:30
    Tivibu Spor Ters Köşe (Futbol)
    Canlı 16:30
    BeIN MAX1 Giresunspor - Keçiörengücü (Futbol)
    17:00
    TRT Spor Spor Akşamı (Diğer)
    Canlı 18:00
    Tivibu Spor Elazığ İ.Ö - Çankaya Ünivesitesi (Basketbol)
    18:00
    BeIN Haber Bein Manşet (Futbol)
    18:00
    A Spor Ana Haber (Diğer)
    18:00
    TRT Spor Spor Merkezi (Diğer)
    Canlı 19:00
    BeIN MAX1 Adana Demirspor - Akhisarspor (Futbol)
    Canlı 19:00
    BeIN MAX2 İstanbulspor - Altınordu (Futbol)
    19:20
    NTV Sporun Not Defteri (Diğer)
    Canlı 19:30
    FB TV Fenerbahçe Öznur Kablo - Bourges Basket (Basketbol)
    20:00
    A Spor Skorbord (Futbol)
    Canlı 20:00
    BeIN Sports 2 Yeni Malatyaspor - Trabzonspor (Futbol)
    20:00
    TRT Spor Dakika Skor (Futbol)
    Canlı 20:00
    TRT Spor 2 Pınar Karşıyaka - BC Kyiv (Basketbol)
    Canlı 20:00
    Tivibu Spor Beşiktaş Sompo Sigorta - Türk Telekom (Basketbol)
    Canlı 20:30
    S Sport 2 Mönchengladbach - Köln (Futbol)
    21:00
    BeIN Haber Sosyal Medya (Diğer)
    21:45
    TRT Spor Futbol Aklı (Futbol)
    22:00
    A Spor Futbol'a (Futbol)
    22:30
    Tivibu Spor Şampiyonlar Ligi Ekranı (Futbol)
    Canlı 22:30
    S Sport Manchester City - Arsenal (Futbol)
    23:00
    Tivibu Spor Her Gece Spor (Diğer)
    Canlı 23:00
    BeIN Sports 2 Liverpool - Atletico Madrid (Futbol)
    Canlı 23:00
    BeIN Sports 1 PSG - B. Dortmund (Futbol)
    23:30
    TRT Spor Premier Futbol (Futbol)
    23:30
    A Spor Son Sayfa (Futbol)
    00:30
    TRT Spor Spor Artı (Diğer)
    Canlı 02:30
    Dallas Mavericks - Denver Nuggets (Basketbol)


  2. #1978
    Üyelik tarihi
    09 Ekim 2012
    Mesajlar
    4,751
    Tecrübe Puanı
    40
    17-mart-2020
    07:00
    TRT Spor
    İlk Baskı (Diğer)
    07:00
    A Spor
    Sabah Sporu (Diğer)
    09:00
    BeIN Haber
    Sabah Haberleri (Diğer)
    09:15
    TRT Spor
    Süper Lig Maç Özetleri (Diğer)
    10:00
    TRT Spor
    Sabah Spor Bülteni (Diğer)
    10:00
    A Spor
    Spor Medyası (Diğer)
    10:00
    BeIN Haber
    Kadınlar Haberleri (Diğer)
    10:00
    BeIN Sports 3
    Haber Basketbol (Basketbol)
    10:55
    TRT Spor
    Spor Kitaplığı (Diğer)
    11:00
    TRT Spor
    Spor Manşet (Diğer)
    11:00
    A Spor
    Spor Ajansı (Diğer)
    12:00
    BeIN Haber
    Ekonomi Haberleri (Diğer)
    12:05
    TRT Spor
    Bundesliga (Futbol)
    13:00
    TRT Spor
    Öğlen Spor Bülteni (Diğer)
    14:00
    TRT Spor
    Spor Stüdyosu (Diğer)
    14:00
    A Spor
    Gün Ortası (Diğer)
    15:00
    BeIN Haber
    Tüm Sporlar (Diğer)
    15:30
    TRT Spor
    Spor Bülteni (Diğer)
    16:00
    TRT Spor
    Gündem Futbol (Futbol)
    16:00
    A Spor
    Maksimum Spor (Diğer)
    17:00
    TRT Spor
    Spor Akşamı (Diğer)
    18:00
    BeIN Haber
    beIN Manşet (Diğer)
    19:00
    TRT Spor
    Hedef Süper Lig (Futbol)
    19:20
    NTV
    Sporun Not Defteri (Diğer)
    Canlı20:00
    TRT Spor
    Anadolu Efes - Frutti Extra Bursaspor (Basketbol)
    Canlı20:00
    BeIN Sports 1
    Göztepe - Çaykur Rizespor (Futbol)
    21:00
    A Spor
    90'a (Futbol)
    21:00
    BeIN Haber
    Sosyal Medya (Diğer)
    21:45
    TRT Spor
    Aktüel Futbol (Futbol)
    23:00
    A Spor
    Son Sayfa (Diğer)


  3. #1979
    Üyelik tarihi
    28 Eylül 2012
    Mesajlar
    9,260
    Tecrübe Puanı
    72
    22-Mart-2020
    06:55
    TRT 1
    1'De Bugün (Diğer)
    07:00
    TV8
    Oynat Bakalım (Diğer)
    07:05
    TRT 1
    Tutunamayanlar (Diğer)
    07:30
    ATV
    ATV'de Hafta Sonu (Diğer)
    08:00
    Beyaz Tv
    Uyan Türkiyem (Diğer)
    08:15
    Show Tv
    Hayat Güzeldir (Diğer)
    08:30
    FOX
    İlker Karagöz İle Çalar Saat Hafta Sonu (Diğer)
    08:30
    Kanal D
    Balçiçek İle Dr. Cankurtaran (Diğer)
    08:40
    TRT Spor
    La Liga Goller (Futbol)
    08:50
    TRT 1
    Diriliş "Ertuğrul" (Diğer)
    09:45
    Kanal D
    Magazin D Pazar (Diğer)
    10:00
    Show Tv
    Pazar Sürprizi (Diğer)
    10:00
    Star Tv
    Burcu İle Hafta Sonu (Diğer)
    10:00
    Beyaz Tv
    Ortak Akıl (Diğer)
    10:00
    ATV
    Nihat Hatipoğlu İle (Diğer)
    10:00
    TV8
    Survivor Ünlüler - Gönüllüler (Diğer)
    11:00
    Star Tv
    Vahe İle Evdeki Mutluluk (Diğer)
    Tekrar11:15
    FOX
    Mucize Doktor (Diğer)
    11:15
    ATV
    Dizi Tv (Diğer)
    11:50
    TRT 1
    Enine Boyuna (Diğer)
    12:00
    Beyaz Tv
    7. Gün (Diğer)
    12:00
    TRT Spor
    Süper Lig Özetler (Futbol)
    12:25
    ATV
    Gel Dese Aşk (Diğer)
    13:00
    TV8
    O Ses Türkiye (Diğer)
    13:00
    TRT 1
    Yerli Belgesel (Diğer)
    13:00
    Beyaz Tv
    Uzat Elini (Diğer)
    13:00
    TRT Spor
    Süper Lig En Güzel Kurtarışlar (Futbol)
    13:00
    Kanal D
    Arda İle Omuz Omuza (Diğer)
    13:00
    Show Tv
    Tarkan Altın Madalyon (Diğer)
    13:30
    FOX
    Merve Yıldırım İle Benden Söylemesi (Diğer)
    14:00
    Beyaz Tv
    Belma Belen'le Geziyoruz (Diğer)
    Tekrar14:00
    TRT Spor
    Chelsea - Liverpool (Futbol)
    14:00
    Kanal D
    Hizmetçiler (Diğer)
    14:30
    Show Tv
    Kuzey Yıldızı "İlk Aşk" (Diğer)
    15:00
    Beyaz Tv
    Sürmanşet (Diğer)
    15:15
    TV8
    Doğduğun Ev Kaderindir (Diğer)
    Tekrar15:30
    FOX
    Şevkat Yerimdar (Diğer)
    15:35
    ATV
    Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (Diğer)
    16:15
    Kanal D
    Hekimoğlu (Diğer)
    16:45
    Beyaz Tv
    Her Açıdan (Diğer)
    17:00
    TRT 1
    Tozkoparan (Diğer)
    17:30
    TRT Spor
    İngiltere Premier Lig Özetler (Futbol)
    18:30
    Beyaz Tv
    Beyaz Ana Haber (Diğer)
    18:45
    Star Tv
    Star Haber (Diğer)
    18:45
    Show Tv
    Show Ana Haber (Diğer)
    19:00
    TRT 1
    Ana Haber (Diğer)
    19:00
    FOX
    Gülbin Tosun ile FOX Ana Haber Hafta Sonu (Diğer)
    19:00
    ATV
    ATV Ana Haber Bülteni (Diğer)
    19:00
    Kanal D
    Kanal D Haber Hafta Sonu (Diğer)
    Tekrar19:15
    TRT Spor
    Fransa - Türkiye (Futbol)
    19:30
    Beyaz Tv
    Keşfedilmemiş (Diğer)
    20:00
    TRT 1
    Şampiyon (Diğer)
    20:00
    Show Tv
    Hababam Sınıfı Sınıfta Kaldı (Diğer)
    20:00
    Kanal D
    Çok Güzel Hareketler 2 (Diğer)
    20:00
    ATV
    Gel Dese Aşk (Diğer)
    20:00
    Star Tv
    Çin Seddi (Diğer)
    20:00
    TV8
    Survivor Ünlüler - Gönüllüler (Diğer)
    20:00
    FOX
    Savaşçı (Diğer)
    21:15
    Beyaz Tv
    İnfazcı: Savaş Bölgesi (Diğer)
    22:00
    Star Tv
    Çin Seddi (Diğer)
    22:15
    Show Tv
    Aile Şerefi (Diğer)
    23:15
    Beyaz Tv
    Sinema (Diğer)
    23:30
    Kanal D
    Zalim İstanbul (Diğer)
    23:30
    ATV
    Bozayı (Diğer)
    23:45
    Star Tv
    Çember: Acı İntikam (Diğer)
    04:00
    Star Tv
    Türk Müziği (Diğer)
    04:00
    TV8
    8x8 (Diğer)
    04:30
    FOX
    Kadın (Diğer)
    04:50
    ATV
    Kara Ekmek (Diğer)
    05:00
    Star Tv
    Güzel Köylü (Diğer)
    05:15
    TV8
    Bilginiz Olsun (Diğer)
    05:30
    TRT 1
    İncir Ağacı (Diğer)


  4. #1980
    Üyelik tarihi
    28 Eylül 2012
    Mesajlar
    9,260
    Tecrübe Puanı
    72
    24-MART-2020

    07:30
    Kanal D
    Balçiçek İle Dr. Cankurtaran (Diğer)
    08:00
    TV8
    Gel Konuşalım (Diğer)
    08:00
    ATV
    Kahvaltı Haberleri (Diğer)
    08:00
    Show Tv
    Kendine İyi Bak (Diğer)
    09:00
    Kanal D
    Neler Oluyor Hayatta (Diğer)
    09:30
    S Sport
    İstersen Başarırsın (Diğer)
    09:30
    Show Tv
    Zahide Yetiş'le (Diğer)
    09:35
    TRT 1
    Böyle Bitmesin (Diğer)
    10:00
    ATV
    Müge Anlı İle Tatlı Sert (Diğer)
    10:45
    TV8
    Survivor Panorama (Diğer)
    11:00
    Kanal D
    Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa (Diğer)
    11:40
    TRT 1
    Kralın Kızı (Diğer)
    12:30
    Kanal D
    Gelinim Mutfakta (Diğer)
    12:30
    Show Tv
    Kuaförüm Sensin (Diğer)
    13:00
    TV8
    Doya Doya Moda (Diğer)
    13:00
    S Sport 2
    Run Rocky Run (Diğer)
    13:00
    ATV
    ATV Gün Ortası Bülteni (Diğer)
    13:00
    TRT 1
    Aileler Yarışıyor (Diğer)
    13:30
    Star Tv
    Gerçeğin Peşinde (Diğer)
    14:00
    ATV
    Beni Bırakma (Diğer)
    15:15
    TRT 1
    İncir Ağacı (Diğer)
    16:00
    Show Tv
    Kuzey Yıldızı (Diğer)
    16:00
    TV8
    Seda Sayan İle Yemekteyiz (Diğer)
    16:15
    Kanal D
    Arka Sokaklar (Diğer)
    16:20
    ATV
    Esra Erol'da (Diğer)
    17:15
    TRT 1
    Seksenler (Diğer)
    18:00
    S Sport 2
    Cashing Tyson (Diğer)
    18:30
    Star Tv
    Star Haber (Diğer)
    18:45
    Show Tv
    Show Ana Haber (Diğer)
    19:00
    ATV
    ATV Ana Haber Bülteni (Diğer)
    19:00
    TRT 1
    Ana Haber (Diğer)
    19:00
    Kanal D
    Buket Aydın'la Kanal D Haber (Diğer)
    19:55
    TRT 1
    Doğrusu Ne? (Diğer)
    20:00
    Kanal D
    Hekimoğlu (Diğer)
    20:00
    TV8
    Survivor Ünlüler - Gönüllüler (Diğer)
    20:00
    Show Tv
    Ramo (Diğer)
    20:00
    TRT 1
    Tutunamayanlar (Diğer)
    20:00
    ATV
    Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (Diğer)
    20:30
    S Sport
    OJ Made in America (Diğer)
    22:15
    TRT 1
    3'te 3 Tarih (Diğer)
    23:30
    S Sport
    Premier League Efsaneler (Futbol)
    00:15
    Show Tv
    Çukur (Diğer)
    00:15
    Star Tv
    Babil (Diğer)
    00:20
    ATV
    Gel Dese Aşk (Diğer)
    00:30
    TRT Spor
    Spor Manşet (Diğer)
    00:30
    TRT 1
    Ya İstiklal Ya Ölüm (Diğer)
    02:00
    TRT Spor
    90'Dan Sonra (Diğer)
    03:15
    ATV
    Esra Erol'da (Diğer)


  5. #1981
    Üyelik tarihi
    20 Eylül 2012
    Mesajlar
    3,441
    Tecrübe Puanı
    20
    27/HAZİRAN/2020

    06:00
    Show Tv Pis Yedili (Diğer)
    06:00
    TV8 Oynat Bakalım (Diğer)
    06:00
    teve2 Kampüsistan (Diğer)
    06:15
    FOX Aşk Yeniden (Diğer)
    07:00
    Star Tv Hayat Bazen Tatlıdır (Diğer)
    07:00
    Kanal D Küçük Ağa (Diğer)
    07:00
    360 Diriliş Ertuğrul (Diğer)
    07:00
    TV8 Doğduğun Ev Kaderindir (Diğer)
    07:15
    teve2 Kampüsistan (Diğer)
    07:30
    ATV atv'de Hafta Sonu (Diğer)
    08:00
    360 Aladdin (Diğer)
    08:15
    Show Tv Hayat Güzeldir (Diğer)
    08:15
    teve2 Çocuklar Duymasın (Diğer)
    08:15
    TRT 1 Uğurlugiller (Diğer)
    08:30
    FOX Çalar Saat Hafta Sonu (Diğer)
    09:00
    Star Tv Benim Tatlı Yalanım (Diğer)
    09:45
    Kanal D Müge Ve Gülşen'le 2. Sayfa (Diğer)
    10:00
    ATV Gençliğim Eyvah (Diğer)
    10:00
    Show Tv Cumartesi Sürprizi (Diğer)
    10:00
    TV8 Lezzet Düşkünleri (Diğer)
    10:00
    360 Seksenler (Diğer)
    10:30
    TRT 1 Perihan Abla (Diğer)
    10:45
    teve2 Doktorlar (Diğer)
    11:00
    Beyaz Tv İyi Ki Varsın (Diğer)
    11:15
    Star Tv Yüksek Sosyete (Diğer)
    11:15
    FOX Bay Yanlış (Diğer)
    12:00
    Beyaz Tv Anne Olmak (Diğer)
    12:15
    teve2 Doktorlar (Diğer)
    12:30
    TRT 1 Gülşen Abi (Diğer)
    13:00
    360 Gezmek Olsun (Diğer)
    13:00
    Kanal D Arda'nın Mutfağı (Diğer)
    13:00
    ATV Kuruluş Osman (Diğer)
    13:00
    Beyaz Tv Benim Ailem (Diğer)
    13:00
    Show Tv Turgay Başyayla İle Lezzet Yolculuğu (Diğer)
    13:15
    TRT 1 En Son Babalar Duyar (Diğer)
    13:15
    TV8 Oynat Bakalım (Diğer)
    13:30
    TV8 Ekşi Elmalar (Diğer)
    13:45
    FOX Şevkat Yerimdar (Diğer)
    14:00
    Beyaz Tv Marka Şehirler (Diğer)
    14:00
    360 Seksenler (Diğer)
    14:00
    Kanal D Çok Güzel Hareketler 2 (Diğer)
    14:00
    teve2 Derya Baykal'la Gülümse (Diğer)
    14:25
    TRT 1 Yeditepe İstanbul (Diğer)
    Canlı 14:30
    S Sport Aston Villa - Wolverhampton (Futbol)
    Canlı 14:30
    BeIN Sports 4 Preston North End - Cardiff City (Futbol)
    15:00
    Beyaz Tv Safiye Nur'la Biz Bize (Diğer)
    Canlı 15:00
    Smartspor Athletic Bilbao - Mallorca (Futbol)
    15:30
    FOX Yaparsın Aşkım (Diğer)
    15:30
    Star Tv Sefirin Kızı (Diğer)
    15:45
    Kanal D Çarkıfelek (Diğer)
    16:00
    ATV Gençliğim Eyvah (Diğer)
    16:00
    teve2 Sağlıkla Gülümse (Diğer)
    16:15
    TV8 Survivor Panorama Hafta Sonu (Diğer)
    Canlı 16:30
    TRT Spor Borussia Dortmund - Hoffenheim (Futbol)
    16:30
    teve2 Yaprak Dökümü - Özet (Diğer)
    16:30
    Beyaz Tv Ne Var Ne Yok (Diğer)
    16:30
    Show Tv Pis Yedili (Diğer)
    16:40
    TRT 1 Şampiyon (Diğer)
    16:45
    Beyaz Tv Kurtlar Vadisi Pusu (Diğer)
    Canlı 17:00
    BeIN Sports 4 Leeds United - Fulham (Futbol)
    Canlı 17:30
    BeIN MAX1 Osmanlıspor FK - BB Erzurumspor (Futbol)
    Canlı 17:30
    BeIN MAX2 Eskişehirspor - Altay (Futbol)
    18:00
    teve2 Yaprak Dökümü (Diğer)
    Canlı 18:00
    Smartspor Celta Vigo - Barcelona (Futbol)
    18:00
    360 Anadoludayız (Diğer)
    Canlı 18:30
    BeIN Sports 1 Fenerbahçe - Yeni Malatyaspor (Futbol)
    18:30
    Star Tv Star Ana Haber (Diğer)
    18:45
    Show Tv Show Ana Haber (Diğer)
    19:00
    Kanal D Kanal D Ana Haber (Diğer)
    19:00
    ATV atv Ana Haber Bülteni (Diğer)
    19:00
    TRT 1 TRT 1 Ana Haber (Diğer)
    19:00
    FOX Fox Ana Haber Hafta Sonu (Diğer)
    19:30
    360 Diriliş Ertuğrul (Diğer)
    19:30
    Beyaz Tv Diriliş Ertuğrul (Diğer)
    19:30
    teve2 Kelime Oyunu (Diğer)
    Canlı 19:30
    TRT Spor Norwich City - Manchester United (Futbol)
    Canlı 20:00
    BeIN MAX1 Adana Demirspor - Giresunspor (Futbol)
    Canlı 20:00
    BeIN MAX2 Menemenspor - Boluspor (Futbol)
    20:00
    Star Tv Sarışın Bomba (Diğer)
    20:00
    TV8 Survivor 2020 (Diğer)
    20:00
    ATV Kim Milyoner Olmak İster (Diğer)
    20:00
    TRT 1 Kalk Gidelim (Diğer)
    20:00
    Show Tv Güldür Güldür Show (Diğer)
    20:00
    FOX Benimle Söyle (Diğer)
    20:00
    Kanal D Dokunmayın Şabanıma (Diğer)
    Canlı 20:30
    Smartspor Osasuna - Leganes (Futbol)
    20:45
    teve2 Arka Sokaklar (Diğer)
    21:00
    ATV Kim Milyoner Olmak İster (Diğer)
    21:00
    BeIN Sports 1 Trabzonspor - MKE Ankaragücü (Futbol)
    Canlı 21:00
    BeIN Sports 2 Göztepe - Alanyaspor (Futbol)
    Canlı 21:30
    Eurosport Valerenga - Viking (Futbol)
    21:45
    Kanal D İntikam: Bir Aşk Hikayesi (Diğer)
    22:15
    Star Tv Bir Demet Tiyatro (Diğer)
    22:30
    FOX Bay Yanlış (Diğer)
    Canlı 23:00
    Smartspor Atletico Madrid - Deportivo Alaves (Futbol)
    23:00
    Beyaz Tv Beyaz Futbol (Diğer)
    23:45
    teve2 Kanıt (Diğer)
    23:45
    Kanal D Çok Akustik (Diğer)
    00:15
    TRT 1 Filinta (Diğer)
    00:15
    TV8 Survivor Ekstra (Diğer)


Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

  • Konu Acma Yetkiniz Yok
  • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
  • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
  • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
  •