Sayfa 1/42 12311 ... SonSon
1047 konu var - 1 ile 25 arası gösteriyor

Forum: Windows İşletim Sistemi

Alt Forum

1. Sticky Threads  

2. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: Windows 10 ile Hakkında Bilmek istedikleriniz

Windows 10 önizleme: 1.300 hata onarıldı! Microsoft, Windows 10'un, henüz final sürümüne bile erişemeden kırdığı ilk rekoru açıkladı! ...

Yazan: MehMetKrh‎, 21.Aralık.2014
    10un, aktif, aul, bir, cok, göre, hatayı, insider, kadar, olarak, veriyor, windows, yeni, önemli, şimdiye
    • Cevaplar: 109
    • Hit: 25,781
    13.Mayıs.2017 Son mesaja git
  3. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: Windows 10 Build Genişletici update Uygulamaları

Microsoft’un, 2015 Temmuz ayı sonunda yayınladığı Windows 10 güncellemesi Microsoft’un 2015 Temmuz ayında Windows 10 güncellemesini...

Yazan: MehMetKrh‎, 05.Nisan.2016
    ayda, bir, build, ile, ise, işletim, kullanım, microsoft’un, olarak, payına, pazar, sahip, sistemi, temmuz, windows
    • Cevaplar: 19
    • Hit: 3,531
    09.Mayıs.2017 Son mesaja git
  4. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: Windows 10 Redstone için Windows Insider Sürüm versionu

Windows 10 Redstone için windows insider sürümündeki açılımı sizlere tanımlıyorum @mehmetkarahanlı@ “Windows 10’dan başka Windows yok”...

Yazan: MehMetKrh‎, 16.Aralık.2015
    adı, bir, elbette, gelecek, gibi, güncelleme, icin, ise, microsoft, olarak, redstone, rs1, rs2, sürüm, windows
    • Cevaplar: 24
    • Hit: 5,057
    10.Nisan.2017 Son mesaja git
  5. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: Windows 10 için İlk Büyük Güncelleme!

Microsoft, Windows 10 için gelecek güncellemeyi son birkaç aydır test ediyordu. Güncelleme şimdi tüm kullanıcılar için hazır hale geldi....

Yazan: MehMetKrh‎, 13.Kasım.2015
    artık, bir, biri, büyük, cortana, icin, ile, mesajlaşma, microsoft, sıra, tüm, uygulamalar, windows, yeni, yer
    • Cevaplar: 44
    • Hit: 8,223
    06.Nisan.2017 Son mesaja git
  6. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: Windows 10 işletim sistemindeki yeni versionlar

Microsoft, Windows 10 ile birlikte korsan Windows kullanıcılarını affetmeye hazırlanıyor. Ücretsiz yükseltme hakkından, illegal Windows kullanıcıları...

Yazan: MehMetKrh‎, 19.Mart.2015
    ayrıca, bir, daha, geçiş, icin, ile, ise, işletim, lisanslı, microsoft, myerson, windows, yararlanabilecek, ücretsiz, yeni
    • Cevaplar: 70
    • Hit: 15,404
    17.Mart.2017 Son mesaja git
  7. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: Windows 10 Oyunculara Neler Sunuyor?

Microsoft geçtiğimiz gün Windows 10'a dair gerçekleştirdiği bir etkinlikle birlikte akıllardaki birçok soru işaretini sildi. Özellikle oyuncuları...

Yazan: MehMetKrh‎, 15.Temmuz.2015
    bir, directx, ekran, gibi, gün, göre, hem, kartları, olan, oyun, performans, windows, xbox, yapılan, yeni
    • Cevaplar: 28
    • Hit: 5,946
    02.Mart.2017 Son mesaja git
  8. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: Windows 1o Sistemindeki İOS Android uygulamaları

Microsoft’un Android uygulamalarını Windows 10 için adapte etme projesini rafa kaldırdığı tahmin ediliyor. Microsoft, Windows 10’un gelişiyle...

Yazan: MehMetKrh‎, 21.Ocak.2016
    android, astoria, bir, cok, daha, icin, imkan, ios, islandwood, microsoft, mobile, project, uygulamalarının, windows, yeni
    • Cevaplar: 5
    • Hit: 1,749
    11.Şubat.2017 Son mesaja git
  9. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: Windows 10 Mobile Yapı Ekran Görüntüleri ve Yenilikleri

Windows 10 Mobile güncellemesi yeni özellikler kazanmaya devam ediyor. Microsoft’un Windows 10 ve Windows 10 Mobile güncellemesi hazırlıkları tam gaz...

Yazan: MehMetKrh‎, 25.Haziran.2015
    ayında, devam, ediyor, güncellemesi, hızlı, icin, ilk, ise, microsoft, mobile, olarak, son, sürümü, windows, yapı
    • Cevaplar: 81
    • Hit: 15,109
    22.Ocak.2017 Son mesaja git
  10. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: Windows 7'den Windows 10'a Yükseltme

Windows 7'den Windows 10'a Yükseltme Windows 7 kullanıcıları, artık Windows 7 işletim sistemini Windows 10'a geçirmek istiyorsanız, size...

Yazan: MehMetKrh‎, 10.Ocak.2016
    10a, 7den, adımı, bir, dosyasını, edin, icin, iso, rezerve, sonra, windows, ücretsiz, yükleme, yükseltme, yükseltmesini
    • Cevaplar: 2
    • Hit: 1,182
    04.Ocak.2017 Son mesaja git
  11. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: Windows 10 sisteminde cortana versionu nedir

Windows 10 Cortana Nasıl Etkinleştirilir? @mehmetkarahanlı@ Microsoft’un yeni işletim sistemi Windows 10 ile beraber işletim sistemi...

Yazan: MehMetKrh‎, 28.Temmuz.2016
    arama, ayarlarını, büyük, cortana, dil, icin, ingilizce, komut, nedir, olarak, sesli, sisteminde, versionu, windows
    • Cevaplar: 6
    • Hit: 1,225
    30.Aralık.2016 Son mesaja git
  12. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: Windows 10 Sistem Gereksinimlerindeki son version

Sistem gereksinimleri Bilgisayar veya tabletinizi Windows 10'a yükseltmek isterseniz ihtiyacınız olan minimum donanıma buradan göz atın....

Yazan: MehMetKrh‎, 22.Kasım.2015
    10u, amaçlı, bir, bulunan, icin, koruma, kötü, sahip, sırasında, uyumlu, veya, windows, yazılımlardan, yükseltme, önceki
    • Hit: 1,472
    09.Aralık.2016 Son mesaja git
  13. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: Windows hakkında son gelişen haberler

Internet Explorer Neden Veda Ediyor? Tarihe karışacağı söylenen IE hakkında tartışmalar sürüyor. Giderek kullanım oranı düşen tarayıcının...

Yazan: MehMetKrh‎, 03.Ocak.2015
    bir, büyük, cnn, daha, explorer, faktörler, göre, ienin, ile, internet, makalede, neden, tarayıcı, tarayıcının, zorunda
    • Cevaplar: 18
    • Hit: 4,649
    04.Ekim.2016 Son mesaja git
  14. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: Windows 10 Transformation Pack İndir

Windows 10 Transformation Pack İndir Windows 10 Transformation Pack İndir 1.0 TemaWindows 10 Transformation Pack,32x64bit uyumlu windows 10...

Yazan: MehMetKrh‎, 05.Nisan.2015
    durum, dönüşüm, geri, ilk, indir, noktası, oluşturunuz, pack, rar, sistem, sıkıştırma, tarama, transformation, webroot, windows
    • Hit: 1,576
    02.Ekim.2016 Son mesaja git
  15. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: Windows 10 Sistemindeki web tarayıcıların yapısı

Windows 10 lansmanında tanıtımı yapılan, hakkında övgüyle söz edilen tarayıcı Spartan bugün web üzerinde görüldü. Geçen ay hakkında oldukça yazılıp...

Yazan: MehMetKrh‎, 18.Ağustos.2015
    bir, birlikte, cok, daha, desteği, detaylı, firefox, gibi, icin, internet, pek, spartan, tarayıcısı, web, windows
    • Hit: 1,736
    05.Ağustos.2016 Son mesaja git
  16. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: Windows 10 Ürün Anahtarı

Lisanslı bir Windows 10 kopyası satın aldığınızda (lisanslama modeline göre değişmekle birlikte) mutlaka bir Windowsürün anahtarınada sahip...

Yazan: MehMetKrh‎, 06.Ekim.2015
    aktivasyon, aktivasyonu, anahtarı, bir, build, enterprise, göre, icin, insider, key, kopyası, preview, pro, windows, ürün
    • Hit: 2,238
    18.Haziran.2016 Son mesaja git
  17. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: Windows 10 dağıtımı başladı! Windows 10 kurulumu ve yenilikler

Windows 10 dağıtımı başladı! Windows 10 kurulumu ve yenilikler Microsoft, Windows 10 işletim sistemini dağıtmaya başladı. Windows 10'u nasıl...

Yazan: MehMetKrh‎, 29.Temmuz.2015
    bir, birlikte, daha, groove, icin, ile, işletim, microsoft, microsoft’un, music, universal, windows, xbox, yeni, yenilikler
    • Cevaplar: 48
    • Hit: 9,957
    11.Haziran.2016 Son mesaja git
  18. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: Telefonlar için Windows 10 ile gelen tüm yeni özellikler!

Telefonlar için Windows 10 ile gelen tüm yeni özellikler! Telefonlar için Windows 10 ile gelen tüm yeni özellikler! Windows 10 Mobile Çok...

Yazan: MehMetKrh‎, 22.Ocak.2015
    bir, cihazlar, gelen, geliyor, icin, ile, işletim, mobil, phone, sonraki, telefonlar, tüm, windows, yeni, özellikler
    • Cevaplar: 80
    • Hit: 17,285
    09.Haziran.2016 Son mesaja git
  19. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: [Çözüm] Windows 10 Mobile Continuum Kurulumu ve Ayarları Nasıl Yapılır?

Windows 10 Mobile telefonlar için Continuum kurulumunu ve ayalarını anlatacağız. Windows 10 Mobile’da Continuum kurulumu ve ayarları sahip olduğunuz...

Yazan: MehMetKrh‎, 14.Aralık.2015
    ayarları, aşağıdaki, bağlıdır, continuum, donanımları, donanımın, icin, ihtiyacımız, kurulumu, listede, mobile, olan, sıraladık, türüne, windows
    • Cevaplar: 3
    • Hit: 1,307
    05.Haziran.2016 Son mesaja git
  20. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: Windows 7 Sp1 Türkçe 13in1 2016 Mayıs Tüm Sürümler TR

Windows 7 Sp1 Türkçe 13in1 2016 Mayıs Tüm Sürümler TR Windows 7 Sp1 Türkçe 13in1 2016 Mayıs Tüm Sürümler TR TürkçeWindows 7 Sp1 Türkçe 13in1...

Yazan: MehMetKrh‎, 30.Mayıs.2016
    13in1, durum, girip, keyinide, lisanslayabilir, mayıs, rar, sp1, sıkıştırma, sürümler, tarama, tüm, türkce, windows, şifresiz
    • Cevaplar: 1
    • Hit: 733
    30.Mayıs.2016 Son mesaja git
  21. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: Windows 10 Mobile Neler Sunuyor?

Çıkışına çok da fazla bir sürenin kalmadığı Windows 10 Mobile, Lumia cihazlarla birlikte bize sunulacak. Peki, Windows 10 Mobile nasıl olacak? ...

Yazan: MehMetKrh‎, 02.Ekim.2015
    10’da, ayrıca, bir, birçok, cortana, gibi, icin, ile, lumia, microsoft, mobile, olacak, olarak, veya, windows
    • Hit: 4,133
    28.Mayıs.2016 Son mesaja git
  22. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: Windows 10'a yükseltme nasıl yapılır?

Windows 10'a yükseltme nasıl yapılır? Windows 10 güncellemesi bugün itibariyle lisanslı Windows 7 ve 8 kullanıcılarına ücretsiz olarak dağıtılmaya...

10a, bilmiyorsanız, birkaç, Etmenize, Gerek, gerektiğini, halledebilirsiniz, merak, nasıl, olacak, tıklamayla, windows, yapmanız, yapılır, yükseltme
    • Cevaplar: 15
    • Hit: 3,474
    09.Mayıs.2016 Son mesaja git
  23. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: Windows 10 yeni version nasıl yeniden yüklenir?

Windows 10 nasıl yeniden yüklenir? Gelişen teknolojide Windows 10 da devamlı hata kodu alması üzerine iyileştirme yapılıp Sorun çıkaran Windows...

Yazan: MehMetKrh‎, 26.Mart.2016
    ayarları, bir, diğer, dosya, dosyalarınızı, eski, geçmişinin, geri, Haline, nasıl, sorun, veya, windows, yedekleme, önceki
    • Hit: 1,621
    13.Nisan.2016 Son mesaja git
  24. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: Windows 10 Güncelleştirmeleri yükleme sorunlarını giderme

Burada, güncelleştirmeleri yüklemeyle ilgili bazı sık rastlanan sorunların çözümleri bulunmaktadır. Windows Update Sorun Gidericisi'ni çalıştırarak...

Yazan: MehMetKrh‎, 10.Nisan.2016
    bazı, disk, dokunun, dosyalar, Fare, güncelleştirmeleri, güncelleştirmeyi, icin, internet, tıklayın, veya, windows, yeniden, yükleme, yüklemeyi
    • Hit: 2,182
    13.Nisan.2016 Son mesaja git
  25. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: Windows 10 Karanlık Tema version uygulamaları

@mehmetkarahanlı@ Windows 10 bugüne kadar diğer işletim sistemlerinde olduğu gibi daha çok açık ve beyaz renklerde temalara sahip olurken...

Yazan: MehMetKrh‎, 07.Nisan.2016
    artık, avantajlar, birlikte, cok, güç, ile, işletim, karanlık, kullanılan, microsoft, tarafından, tema, windows, yapılacak, özellikle
    • Hit: 1,184
    07.Nisan.2016 Son mesaja git
  26. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: Microsoft’un Build 2016 Geliştirici Konferansı Etkinliğini Canlı Olarak İzleyin

Microsoft’un bugün düzenleyeceği Build 2016 Geliştirici Konferansı için canlı yayın bağlantısı ve etkinlik detayları belli oldu. Microsoft, her...

Yazan: MehMetKrh‎, 30.Mart.2016
    bir, build, canlı, geliştirici, icin, konferansı, konferansı’nda, microsoft, microsoft’un, mobile, olarak, surface, tarihleri, windows, yeni
    • Cevaplar: 8
    • Hit: 2,327
    31.Mart.2016 Son mesaja git
  27. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: Windows Hello nedir

Windows Hello nedir? Windows 10'un bir parçası olan Windows Hello, cihazlarınıza, uygulamalarınıza, çevrimiçi hizmetlere ve ağlara oturum açmak için...

Yazan: MehMetKrh‎, 20.Mart.2016
    açma, bir, daha, helloyu, icin, irisinizin, izi, izinizin, oturum, parmak, tanımlama, veya, windows, yüz, yüzünüzün
    • Cevaplar: 0
    • Hit: 1,321
    20.Mart.2016 Son mesaja git
  28. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: Windows 10.1 Version sistemindeki son aşama

Windows 10 hedefi tutmadı! Windows 10.1 yolda mı? Microsoft'un Windows 10 ile iligili planları suya düştü. Windows 10.1 gelebilir! Ocak...

Yazan: MehMetKrh‎, 02.Mart.2016
    ancak, applications, ayında, bir, göre, ile, iyi, kullanıcı, microsoftun, milyar, sahip, son, verilere, windows, Şubat
    • Hit: 1,194
    02.Mart.2016 Son mesaja git
  29. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: [Dosya uzantısı ] Windows Media ses dosyası

WMA Dosyası Nasıl Açılır ?Dosya Adı:Windows Media ses dosyası Dosya Açıklaması:Media Player ile oynatılabilen müzik dosyasıdır. Video araçları:...

Yazan: MehMetKrh‎, 14.Şubat.2016
    dosyası, easy, file, freakshare, gerekli, hosting, icin, media, mp3, one-click, player, programı, ses, video, wma
    • Hit: 1,284
    14.Şubat.2016 Son mesaja git
  30. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: Yeni Windows Server 2016’da geliyor…

@mehmetkarahanlı@ Gelişen işletim sistemindeki yeni versionlarda yeni nesil değişim üzerinden Bir süredir windows server technical previniwal ...

Yazan: MehMetKrh‎, 31.Ocak.2016
    bir, center, final, icin, olacak, piyasada, server, server’ın, sürümleri, system, windows, yeni, yılı, yılında, önizleme
    • Hit: 1,314
    31.Ocak.2016 Son mesaja git
  31. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: Windows 10 Daha Hızlı Nasıl Açılır?

@mehmetkarahanlı@ Windows 10 Daha Hızlı Nasıl Açılır? İşletim sistemi ayarları ile bilgisayarı nasıl daha hızlı açabiliriz? Bilgisayar...

Yazan: MehMetKrh‎, 29.Ocak.2016
    ayarlar, ayarları, ayarlarına, daha, eski, hız, hızlı, icin, ile, kullanıcı, nasıl, sistemi, tıklayın, windows, yazan
    • Hit: 1,526
    29.Ocak.2016 Son mesaja git
  32. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: Windows 10 Nasıl Yüklenir? (Detaylı Anlatım)

Windows 10 güncellemesinin dağıtımına başlandı. Peki, Windows 10 otomatik olarak yüklenmiyorsa ne yapılmalı? İşte adım adım Windows 10 yükleme...

Yazan: MehMetKrh‎, 07.Aralık.2015
    adım, bit, bölümünden, denetim, icin, işlemini, komut, masasıwindows, microsoft, olarak, sağ, update, windows, yönetici, önyükleme
    • Hit: 1,413
    20.Ocak.2016 Son mesaja git
  33. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: Windows 8 hakkında önemli detaylar

İşte Windows 8 indirme bağlantısı! Windows 8'in Tüketici Önizleme sürümü resmen indirmeye sunuldu! İşte indirme bağlantıları! Büyük heyecan...

Yazan: MehMetKrh‎, 15.Haziran.2015
    32-bit, 64-bit, indirin, indirme, ingilizce, işletim, microsoft, olduğunu, sürüm, sürümü, sürümün, sürümünün, tüketici, windows, önizleme
    • Hit: 1,799
    12.Ocak.2016 Son mesaja git
  34. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: Windows 8.1, Yerel Grup İlkesi Düzenleyicisi (gpedit) Ayarları Nasıl Yedeklenir

Yerel Grup İlkesi Düzenleyicisi, Yerel Grup İlkesi Nesnelerinin tüm ayarlarının yönetilebileceği tek kullanıcı arabirimi sağlayan, Microsoft Yönetim...

Yazan: MehMetKrh‎, 09.Ocak.2016
    açabilen, bir, Çift, dosyasını, düzenleyicisi, grup, ilkesi, veya, windows, winrar, yazılım, yedekle, yerel, yüklü, yüklüyse
    • Hit: 1,530
    09.Ocak.2016 Son mesaja git
  35. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: Windows 10 Sürümleri Karşılaştırma ve Özellikler

Her yeni yazılımın doğasında olduğu gibi Windows 10 için de bugüne kadarki en iyi ve en yetenekli Windows sürümüdiyebiliriz. Birçok yeni teknolojiye...

Yazan: MehMetKrh‎, 09.Ocak.2016
    bir, client, Education, enterprise, evet, hayır, hedef, home, iot, masaüstü, pro, sadece, sürümleri, windows, özellikler
    • Hit: 1,361
    09.Ocak.2016 Son mesaja git
  36. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: [Çözüm] Windows 7 Uzaktan Bağlantı (Uzak Masaüstü Bağlantısı) Nasıl Yapılır?

Siz veya seçtiğiniz biri bilgisayarınıza bir uzak bilgisayardan bağlanabilir, ancak önce uzak bağlantılara izin vermeniz gerekir. Başka bir...

Yazan: MehMetKrh‎, 02.Ocak.2016
    bilgisayarınıza, bir, icin, iletişim, izin, kullanıcı, kullanıcıları, kullanıcının, masaüstü, nesne, tamam‘ı, tıklayınız, uzak, vermek, veya
    • Hit: 1,412
    02.Ocak.2016 Son mesaja git
  37. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: [Çözüm] Windows 7 Sürücü Hatalarını Denetleme

Windows 7 Bazı bilgisayar sorunlarını sürücü veya sürücülerde hataları denetleyerek çözebilirsiniz. Örneğin, bazı performans sorunlarını düzeltmek...

Yazan: MehMetKrh‎, 02.Ocak.2016
    bir, denetimi, dosya, düzelt, hataları, hatalarını, icin, olarak, otomatik, seçeneğini, sistemi, sürücü, tıklatın, tıklayınız, veya
    • Hit: 1,176
    02.Ocak.2016 Son mesaja git
  38. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: [Çözüm] Windows 7 ye Format Atma Nasıl Atılır (Resimli anlatım)

@mehmetkarahanlı@ Sıfır yeniden bir bilgisayar topladınız yada Bilgisayarınız zamanla yavaşladı ve bilgisayarınıza format atmak istiyorsunuz. ilk...

Yazan: MehMetKrh‎, 20.Aralık.2015
    atma, atmak, bilgisayar, bilgisayarınıza, bir, format, göre, hangi, icin, ilk, işletim, kurulum, kısa, sonra, vardır
    • Hit: 1,248
    20.Aralık.2015 Son mesaja git
  39. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: Windows 8'de Windows Defender Etkinleştirme

@mehmetkarahanlı@ Windows 8'de Windows Defender EtkinleştirmeWindows Defender'ı etkinleştirmek için, İnternet'e bağlanın ve aşağıdaki adımları...

Yazan: MehMetKrh‎, 20.Aralık.2015
    arama, bilgisayar, bir, defender, defenderı, durumu, etkinleştirmek, icin, işlem, koruma, korunuyor, merkezi, mesajı, windows, şekil
    • Hit: 2,416
    20.Aralık.2015 Son mesaja git
  40. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: [Resimli] Temiz Windows 10 Kurulumu (USB ya da DVD ile Windows 10 Format Atma)

USB Flash Bellek ya da DVD ile “Temiz Windows 10 kurulumu nasıl yapılır” ya da daha bilinen tabiriyle “Windows 10 format nasıl atılır?” bunu...

Yazan: MehMetKrh‎, 18.Aralık.2015
    adımı, bir, butonuna, eğer, gibi, icin, ile, kurulum, kurulumu, olarak, temiz, tıklayarak, usb, windows, ürün
    • Hit: 1,476
    18.Aralık.2015 Son mesaja git
  41. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: [Çözüm] Windows 10 Siyah Ekran Sadece Fare İmleci Görünme Sorunu Nasıl Çözülür?

Windows 10 Siyah Ekran Sorunu“nun nasıl çözüleceğini anlatacağız. Çözüm için 2 farklı yöntemimiz var. Birinden sonuç alamaz iseniz diğerini...

Yazan: MehMetKrh‎, 18.Aralık.2015
    arama, aygıt, başlatma, bir, denetim, ekran, güvenli, görüntü, icin, ile, işlemi, mod’da, siyah, sonra, windows
    • Hit: 1,147
    18.Aralık.2015 Son mesaja git
  42. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: Windows 10 Müzik Uygulaması

Microsoft, Windows 10 Mobile için uygulama güncellemelerine devam ediyor. Office Mobile uygulamarından sonra bugün de Groove Müzik uygulaması önemli...

Yazan: MehMetKrh‎, 11.Aralık.2015
    artık, bir, groove, güncelleme, ile, microsoft’un, mobile, müzik, olarak, pass, tüm, uygulama, uygulaması, windows, yeni
    • Hit: 1,748
    11.Aralık.2015 Son mesaja git
  43. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: [Çözüm] Windows 7 için TCP/IP ayarlarını değiştirme

TCP/IP bilgisayarınızın diğer bilgisayarlarla nasıl iletişim kuracağını tanımlar. TCP/IP ayarlarını yönetmeyi kolaylaştırmak için otomatik Dinamik...

Yazan: MehMetKrh‎, 07.Aralık.2015
    adresi, adresini, ayarlarını, aşağıdaki, belirtmek, dns, icin, olarak, otomatik, protokolü, sonra, sunucusu, tcp/ip, tıklatın, yazın
    • Hit: 1,329
    07.Aralık.2015 Son mesaja git
  44. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: UAC Nedir? Nasıl Kapatılır? Nasıl Açılır?

UAC: User Account Control yani Kullanıcı Hesap Denetimi UAC: User Account Control yani Kullanıcı Hesap DenetimiWindows Vista ve Windows 7’de UAC’yi...

Yazan: MehMetKrh‎, 29.Kasım.2015
    7’de, bir, değişiklik, denetimi, ekranda, gri, hesabı, hesap, icin, kullanıcı, nasıl, onay, UAC, veya, windows
    • Hit: 1,165
    29.Kasım.2015 Son mesaja git
  45. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: Windows Parolanızı Sıfırlamak İçin Kullanabileceğiniz 4 Yöntem

Bilgisayar parolasını unutmak kadar sinir bozucu birşey yoktur sanırım. Ancak size önereceğimiz 4 farklı yöntem, bu sorunu dert etmemenizi...

Yazan: MehMetKrh‎, 28.Kasım.2015
    ancak, bir, diski, gereken, işlem, karşınıza, komut, kullanıcı, olarak, sonrasında, tek, windows, yapmanız, yöntem, Şifre
    • Hit: 1,206
    28.Kasım.2015 Son mesaja git
  46. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: Windows 10 Sistemindeki Ofis versionu ne sunuyor

Microsoft, Windows 10 Mobile için geliştirdiği uygulamalarına yeni güncellemeler yayınlamaya devam ediyor. Redmond merkezli yazılım ve donanım...

Yazan: MehMetKrh‎, 20.Ekim.2015
    bir, devam, güncellemesi, icin, indir, mail, microsoft, mobile, takvim, taraftan, uygulamalar, uygulamaları, windows, yayınladığı, yeni
    • Cevaplar: 4
    • Hit: 1,767
    20.Ekim.2015 Son mesaja git
  47. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: Windows 10 Kurulum Sonrası Detaylı İnceleme

Windows 10 Kurulum Sonrası Detaylı İnceleme Hazırladık! Milyonların merakla beklediği Microsoft’un yeni işletim sistemi Windows 10 geçtiğimiz...

Yazan: MehMetKrh‎, 30.Temmuz.2015
    arayüzünde, bir, detaylı, gibi, icin, internet, izleme, kurulum, microsoft’un, olarak, son, sürüme, windows, yayınlanan, yeni
    • Cevaplar: 18
    • Hit: 5,102
    17.Ekim.2015 Son mesaja git
  48. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: Microsoft Büyük etkinliği başladı - Canlı anlatım

Microsoft bugünkü etkinliğinde yeni amiral gemisi telefonlarını tanıtıyor. @mehmetkarahanlı@ Microsoft etkinliğğini tüm teknoloji...

Yazan: MehMetKrh‎, 06.Ekim.2015
    bir, etkinliği, gibi, lumia, microsoft, olarak, olması, pil, snapdragon, son, surface, tüm, xlnin, yeni, özelliklerin
    • Cevaplar: 13
    • Hit: 3,834
    08.Ekim.2015 Son mesaja git
  49. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: Windows 10 Office Mobile Uygulamaları Güncellendi

Microsoft, Windows 10 güncellemesi ile birlikte Windows 10 için uygulamalarını da güncellemeye devam ediyor. Bu kapsamda Office Mobile uygulamarı...

Yazan: MehMetKrh‎, 17.Eylül.2015
    bir, devam, güncelleme, icin, ile, insider, mağazası, microsoft, mobile, office, onedrive, preview, store, uygulamaları, windows
    • Hit: 1,250
    17.Eylül.2015 Son mesaja git
  50. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: Windows 10 Üzerinde Otomatik Donanım Güncellemeleri Nasıl Kapatılır

Windows 10 Üzerinde Otomatik Donanım Güncellemeleri Nasıl KapatılırMicrosoft firmasının geliştirmiş olduğu yeni Windows 10’un özelliklerinden biri de...

Yazan: MehMetKrh‎, 11.Eylül.2015
    aygıt, bir, devre, donanım, dışı, güncellemeleri, icin, nasıl, olarak, otomatik, tıklayın, windows, yapılıyor, yeni, yükleme
    • Hit: 1,191
    11.Eylül.2015 Son mesaja git
  51. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: Windows 10 Nasıl Kurulur?

Microsoft'un yeni işletim sistemi Windows 10'un ilk teknik ön izlemesi yayınlandı. Windows 10 teknik ön izleme nasıl indirilir ve nasıl kurulur ...

Yazan: MehMetKrh‎, 02.Haziran.2015
    10u, 10un, alan, bir, bit, eğer, icin, ile, ilk, kurulum, nasıl, olan, olarak, sanal, windows
    • Hit: 1,713
    08.Eylül.2015 Son mesaja git
  52. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: Windows 10 Simgeleri Değişecek

Windows 10 ile büyük bir sükse yakalayan Microsoft,güncellemeler ile sistemde yaşanan sorunları çözmeyi başarmıştı. Performans ve stabilite odaklı...

Yazan: MehMetKrh‎, 08.Eylül.2015
    10’un, bir, büyük, çaplı, daha, güncelleme, ile, küçük, olacak, sahip, simgeleri, sistemde, threshold, windows, yapıya
    • Hit: 1,153
    08.Eylül.2015 Son mesaja git
  53. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: Yeni Nesil Windowslar da Sistem Geri Yükleme Nasıl Yapılır

Yeni Nesil Windowslar da Sistem Geri Yükleme Nasıl YapılırWindows 8 işletim sistemine sahip olan cihazlarınız da bir şeyleri geride getirmeniz ya da...

Yazan: MehMetKrh‎, 03.Eylül.2015
    ardından, bir, geri, geride, ilk, karşımıza, nasıl, nesil, sistem, sonra, uyarı, windowslar, yaptığınız, yükleme, üzerinde
    • Hit: 1,258
    03.Eylül.2015 Son mesaja git
  54. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: Windows 8 ve 8.1 Yazılımlarında Başlat Menüsü Nasıl Oluşturur

Windows 8 ve 8.1 Yazılımlarında Başlat Menüsü Nasıl OluştururWindows 8 ile birlikte kaybolan başlat menüsü kedisine aratmıyor değil. Çeşitli...

Yazan: MehMetKrh‎, 03.Eylül.2015
    araç, başlat, bir, eski, icin, menüsü, menüsünün, nasıl, olarak, sağ, windows, yazılımlarında, yeni, üzerindeki, zaman
    • Hit: 1,147
    03.Eylül.2015 Son mesaja git
  55. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: Windwos 10 sistemindeki ürünler

Windows 10 ile elektronik cihaz sektörünün her noktasına nüfuz etmek isteyen Microsoft'un hedeflerinden birisi de Nesnelerin İnterneti kavramı. ...

Yazan: MehMetKrh‎, 16.Temmuz.2015
    asıl, bir, enterprise, gibi, interneti, iot, itibariyle, kör, olan, olarak, satışa, sunacak, sürüm, temmuz, windows
    • Cevaplar: 11
    • Hit: 3,077
    17.Ağustos.2015 Son mesaja git
  56. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: Windows 8'de BIOS'a Erişmek

Windows 8 kullanıcıları için Bios’a erişmek sır gibi. Power tuşuna bastığınızda Bios’u beklerken birden işletim sisteminin devreye girdiğini...

Yazan: MehMetKrh‎, 16.Ağustos.2015
    başlangıç, bilgisayar, bios, bir, bulunan, daha, efi, icin, olarak, uefi, versiyonu, veya, windows, yeni, yeniden
    • Hit: 1,001
    16.Ağustos.2015 Son mesaja git
  57. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: Windows 10'un en son detayları ortaya çıktı!

Windows 10'un en son detayları ortaya çıktı! Microsoft için büyük gün geldi, Windows 10'un bilinen ve bilinmeyen detayları ortaya çıktı! ...

Yazan: MehMetKrh‎, 22.Ocak.2015
    10un, bir, bugün, cihazlarda, continuum, Çıktı, detayları, dokunmatik, etkinlikte, işletim, microsoft, ortaya, son, windows, özelliklerden
    • Cevaplar: 29
    • Hit: 6,769
    14.Ağustos.2015 Son mesaja git
  58. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: En Hızlı Windows Sürümü Hangisi?

Windows 10, Windows 8.1 ve Windows 7 çeşitli performans testlerinde karşı karşıya geldi. Peki, en hızlı Windows sürümü hangisi? İşte dev...

Yazan: MehMetKrh‎, 11.Ağustos.2015
    açılma, açılış, boot, büyük, cok, dev, hızlı, kadar, karşılık, olarak, performans, süresi, süresinin, sürümü, windows
    • Hit: 1,609
    11.Ağustos.2015 Son mesaja git
  59. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: Windows 1.0'dan 10'a Kadar Windows'un Evrimi

Popüler işletim sistemi Windows, bugüne kadar çok sayıda değişim geçirdi. Peki, bugüne kadar Windows'a neler oldu? İşte ilk Windows'tan Windows 10'a...

Yazan: MehMetKrh‎, 08.Ağustos.2015
    10a, bugüne, geçerli, ile, ilk, işletim, işte, kadar, microsoft, olan, pek, peki, sistemi, windows, ücretsiz
    • Hit: 2,934
    08.Ağustos.2015 Son mesaja git
  60. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: Windows 10’un Merakla Beklediğimiz 10 Yeni Özelliği

Windows 10’un nihai sürümünün yayınlanmasına bir hafta kaldı. Biz de yeni işletim sisteminde bizi heyecanlandıran en önemli özellikleri...

Yazan: MehMetKrh‎, 23.Temmuz.2015
    10’un, başlat, bir, birlikte, cok, directx, ile, işletim, kadar, menüsünün, microsoft, windows, xbox, yeni, özellik
    • Cevaplar: 7
    • Hit: 1,718
    08.Ağustos.2015 Son mesaja git
  61. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: Windows 10 En çok Kullanılan Klavye Kısa Yolları

Microsoft’un yeni işletim sistemi Windows 10 güncellemesinin bilinmeyen özelliklerini anlatmaya devam ediyoruz. Windows 10 klavye kısa yolları bu...

Yazan: MehMetKrh‎, 04.Ağustos.2015
    açma, açık, alt, bir, cok, ctrl, ekran, görev, klavye, kısa, masaüstü, penceresini, tuşu, windows, yolları
    • Hit: 1,303
    06.Ağustos.2015 Son mesaja git
  62. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: Windows 10'a nasıl yükseltilir?

Windows 10'a nasıl yükseltilir? Windows 7 veya Windows 8.1'li bilgisayarınızı henüz yayınlnan Windows 10'a nasıl yükselteceksiniz?

10a, 10u, bilgisayarınız, bir, bunun, göreceksiniz, icin, işletim, kullanıyorsanız, nasıl, sonra, sürümü, veya, windows, ücretsiz
    • Hit: 1,592
    06.Ağustos.2015 Son mesaja git
  63. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: USB Bellekten Windows 10 Yükleme

Microsoft, yeni işletim sistemi Windows 10 için köklü bir yeniliğe gidiyor. Windows 10, DVD sürümünün yanında USB belleklerde de satılacak....

Yazan: MehMetKrh‎, 04.Ağustos.2015
    bellek, bilgisayarlarda, bir, dizüstü, dvd, icin, kutulu, microsoft, olarak, satılacak, satışa, sürümünün, usb, windows, yeni
    • Hit: 1,337
    04.Ağustos.2015 Son mesaja git
  64. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: Microsoft Windows 10 ile hakkında her şey

Windows 10'da Cortana ve fazlasına yakından bakış Windows 10'da Cortana ve fazlasına yakından bakış Microsoft'un yeni işletim sistemi Windows...

Yazan: MehMetKrh‎, 16.Aralık.2014
    ayarlar, bir, büyük, cortana, dair, denetim, ise, işletim, microsoft, numaralı, sisteminin, sürümü, windows, xbox, yeni
    • Cevaplar: 56
    • Hit: 13,501
    01.Ağustos.2015 Son mesaja git
  65. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: Windows 1.0’dan Windows 10’a Microsoft’un Windows sürümleri

Microsoft Kasım 1985 tarihinde Windows 1.0 sürümünü yayınladı, böylelikle Windows sürümleri için uzun yolculuk başlamış oldu. Windows Premiere...

Yazan: MehMetKrh‎, 23.Temmuz.2015
    bir, icin, içinde, işletim, kadar, microsoft, sistemi, sistemini, sürümleri, tarihinde, windows, windows’un, yeni, yıl, zaman
    • Hit: 2,342
  66. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: Windows Defender'ı açma veya kapatma

Windows Defender açıkken, bir casus yazılım veya istenmeyebilecek yazılım bilgisayarınıza yüklenmeyi ya da bilgisayarınızda çalışmayı denerse size...

Yazan: MehMetKrh‎, 01.Ağustos.2015
    açmak, arama, casus, defender, defenderı, icin, izleyin, kutusuna, onay, sonuç, tıklatın, veya, windows, yazılım, yazın
    • Hit: 1,464
  67. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: Windows 10'da Metro Arayüzü Nasıl Aktif Edilir?

Microsoft'un Windows 8 ile birlikte sunduğu metro arayüzü, Windows 10'da da bulunuyor. Peki, Windows 10 metro arayüzü nasıl açılıyor? İşte Windows 10...

Yazan: MehMetKrh‎, 01.Ağustos.2015
    10da, açılıyor, aktif, arayüzü, başlat, ile, menüsü, metro, nasıl, olarak, oranda, son, sonra, windows, Özellikleri
    • Hit: 1,422
  68. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: Windows 10'dan Nasıl Geri Dönülür?

Microsoft'un beklenen güncellemesi Windows 10 yayınlandı. Peki, Windows 10'u yükleyip beğenmeyenler ne yapacak? Windows 10'dan formatsız geri dönüş...

Yazan: MehMetKrh‎, 30.Temmuz.2015
    10dan, 10’dan, adım, bazı, bir, dönmek, dönüş, eğer, geri, güncellemesini, icin, ile, seçeneğine, tıklayın, windows
    • Hit: 1,308
    30.Temmuz.2015 Son mesaja git
  69. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: Ücretsiz Windows 10 yükseltmenizi şimdi rezerve edebilirsiniz

Microsoft Windows 10 işletim sistemini PC’ler için 29 Temmuz tarihinde yayınlayacağını duyurdu. Duyurunun yapılmasıyla birlikte Windows PC...

Yazan: MehMetKrh‎, 01.Haziran.2015
    bir, birlikte, edebilirsiniz, güncellemesi, icin, izleme, işletim, kullanıcıları, microsoft, rezervasyon, tek, temmuz, windows, ücretsiz, yükseltmenizi
    • Hit: 1,642
    29.Temmuz.2015 Son mesaja git
  70. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: Windows 10 Mobil Sistem Gereksinimleri

Windows 10 Mobil Sistem GereksinimleriWindows 10'un kararlı sürümü geliştirildiği günden bu yana Windows Phone kullanıcıları tarafından heyecanlı bir...

Yazan: MehMetKrh‎, 05.Haziran.2015
    aynı, bir, çekirdekli, geçmek, gereksinimleri, icin, isteniyor, minimum, ram, sistem, snapdragon, sürümüne, tarafından, windows, yeni
    • Hit: 2,844
    23.Temmuz.2015 Son mesaja git
  71. <b>Sabit</b> Sabit: Windows 10'da tasarım değişiklikleri!

Windows 10'da tasarım değişiklikleri! Windows 10'un yeni sızan 9901 numaralı yapısı, arayüz konusunda değişikliklere başlıyor! Microsoft'un...

Yazan: MehMetKrh‎, 15.Aralık.2014
    ancak, arayüz, başka, başlık, bir, daha, değişiklikleri, fark, görev, ise, metro, olduğu, tasarım, windows, yapıda
    • Hit: 1,753
    20.Temmuz.2015 Son mesaja git
  72. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: Windows 8.1 sistemindeki son gelişmeler

Güncelleştirmeler ve geri bildirimler Daha sık önizleme sürümü almak ve Windows'u üreten kişilere doğrudan geri bildirim göndermek içinWindows...

Yazan: MehMetKrh‎, 25.Aralık.2014
    başlangıç, bildirim, bir, daha, geri, icin, insider, olarak, preview, seçin, sonra, tıklayın, windows, yapıları, yeni
    • Hit: 1,724
    18.Temmuz.2015 Son mesaja git
  73. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: Windows 10 Kutusu ile ilk tanışma

Microsoft'un ay sonunda satışa çıkacak işletim sistemi Windows 10'un kutusu göründü. Kutu üzerindeki görsellerde yeni işletim sisteminin çarpıcı...

Yazan: MehMetKrh‎, 12.Temmuz.2015
    10un, işletim, kutu, kutusu, microsoftun, olarak, sistemi, sunulacak, sürümünün, teknoloji, windows, ücretsiz, yeni, yer, üzerindeki
    • Hit: 1,418
    15.Temmuz.2015 Son mesaja git
  74. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: Microsoft Windows 10 SDK Geliştiricili uygulamalı version

Geliştiriciler İçin Windows 10 SDK ve Araçları Yayınlandı! Microsoft’tan Windows 10 SDK sürprizi geldi. Microsoft bu akşam yaptığı duyuruyla...

Yazan: MehMetKrh‎, 24.Mart.2015
    cok, ctp6, daha, eğer, icin, insider, linkleri, preview, sağladığı, sdk, son, studio, sürümünü, visual, windows
    • Hit: 1,788
    12.Temmuz.2015 Son mesaja git
  75. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: Windows 10 Build 10162 Çıktı

Microsoft, Windows 10'un yeni yapılarını yayınlamaya devam ediyor. Build 10162 sürümü, Windows 10'un son halini gözler önüne seriyor. Windows 10...

Yazan: MehMetKrh‎, 04.Temmuz.2015
    10un, build, Çıktı, final, gözler, ile, işletim, microsoft, seriyor, son, sürümü, tema, windows, yeni, önüne
    • Hit: 1,188
    12.Temmuz.2015 Son mesaja git
  76. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: XP, Vista ve Windows 7'den Windows 8'e geçiş!

XP, Vista ve Windows 7'den Windows 8'e geçiş! Windows XP, Vista ve Windows 7'den Windows 8'e yükseltme hakkında tüm bilmeniz gerekenler burada! ...

Yazan: MehMetKrh‎, 08.Temmuz.2015
    32-bit, 7den, ancak, bazı, evet, geçiş, hayır, işletim, kısıtlı, mümkün, tüm, verilerinizin, vista, windows, yükseltme
    • Hit: 1,624
    08.Temmuz.2015 Son mesaja git
  77. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: Windows 8'den Windows 8.1'e nasıl yükseltilir?

Windows 8.1 final sürüm indirmeye sunuldu! Merakla beklenen Windows 8.1 güncellemesi sonunda Microsoft tarafından tüm dünyaya bedava sunuluyor! ...

Yazan: MehMetKrh‎, 07.Temmuz.2015
    8.1e, 8.1in, bir, facebook, final, icin, indirilmeye, olarak, sunulmaya, tüm, uygulama, uygulaması, windows, üzerinden, önemli
    • Hit: 1,236
    07.Temmuz.2015 Son mesaja git
  78. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: Windows 8.1 Kurulumu Resimli Anlatım (Windows Kurulumu)

Windows 8.1 Kurulumu Adımları Resimli Anlatım 1.ADIM: Bu adımda Windows DVD ya da Flash diskinizin boot edildiğini anlıyorsunuz. 3-4...

adımda, bir, burada, butonuna, devam, gibi, herhangi, icin, kurulum, kurulumu, olarak, sonra, windows, yine, “ileri”
    • Hit: 1,368
    04.Temmuz.2015 Son mesaja git
  79. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: Windows 7 Kurulum ve Performans Ayarı (Resimli Anlatım)

Kurulumdan önce yapmamız gereken bir kaç adım var. Öncelikle elimizde olması gerekenler: 1- Windows 7 CD’ si ya da DVD’ sine ihtiyacımız olacak. 2-...

ayarı, bios, bir, boot, del, gerekiyor, gibi, icin, ile, işletim, kurulum, olarak, rom, sonra, windows
    • Hit: 1,249
    04.Temmuz.2015 Son mesaja git
  80. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: Neden Windows 10 Yüklemeliyiz?

29 Temmuz itibariyle yayınlanacak Windows 10 güncellemesini neden yüklemeliyiz? İşte Windows 10 güncellemesini yüklemek için 5 önemli neden. ...

Yazan: MehMetKrh‎, 25.Haziran.2015
    başlat, bir, cok, güncellemesini, icin, ile, işte, neden, olarak, pek, var, windows, yüklemek, önemli
    • Hit: 1,529
    25.Haziran.2015 Son mesaja git
  81. <b>Sabit</b> Sabit: Windows 10 Skin Pack Teması İndir 32×64 bit TR

Windows 10 Skin Pack Teması İndir 32×64 bit TR Windows 10 Skin Pack Teması 6.0 İndir 32×64 bit TRWindows 10 Skin Pack Teması,Windows 8 / 8.1 / 7 /...

Yazan: MehMetKrh‎, 11.Mayıs.2015
    32×64, beğenmeme, bit, durumunda, indir, kalıcı, olası, pack, rar, skin, sıkıştırma, tarama, teması, windows, şifresiz
    • Hit: 1,232
    21.Haziran.2015 Son mesaja git
  82. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: Windows 10 Temiz Kurulum Nasıl Gerçekleştirilir?

Windows 10 Temiz Kurulum Nasıl Gerçekleştirilir?Windows 10 işletim sistemi, Windows 7 aynı zamanda Windows 8.1 yazılımlarını üzerinde barındıran...

Yazan: MehMetKrh‎, 20.Haziran.2015
    .iso, bir, icin, ilk, ise, kurulum, olan, olarak, oldukca, sistemi, temiz, uefi, usb, windows, üzerinde
    • Hit: 1,426
    20.Haziran.2015 Son mesaja git
  83. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: Windows 9 işletim sistemine ilk bakış

Microsoft'un masaüstü ve mobil çözümü olan Windows 8 geçtiğimiz yıl yeni özellikler ile güncellenerek Windows 8.1'e yükselmişti. (Windows Phone 8.1...

Yazan: MehMetKrh‎, 19.Haziran.2015
    9un, bir, geçtiğimiz, güncellemesi, henüz, ile, microsoft, mobil, sorun, windows, yakın, yaratan, yayımlanacak, yeni, yıl
    • Hit: 1,372
    19.Haziran.2015 Son mesaja git
  84. <b>Sabit</b> Sabit: Windows 10 yapı 10036'dan sızıntı var!

Windows 10 yapı 10036'dan sızıntı var! Windows 10'un geçen hafta derlenen bir yapısından ekran görüntüleri, ortaya çıktı! Click here to view...

Yazan: MehMetKrh‎, 14.Mart.2015
    10036dan, 620x496px, ancak, bir, click, ekranı, image, original, sızan, sızıntı, var, view, windows, yapı, yeni
    • Hit: 1,478
    02.Haziran.2015 Son mesaja git
  85. <b>Sabit</b> Sabit: Windows Firewall Control v4.4.2.4 Türkçe Full

Windows Firewall Control Full v4.4.2.4 Türkçe Windows Firewall Control programıyla neler yapabiliriz ne işe yarar bu ve bunun gibi soruların...

Yazan: MehMetKrh‎, 18.Nisan.2015
    bir, control, engellemek, Firewall, gibi, internete, istiyoruz, işe, programdır, programı, rahatça, türkce, v4.4.2.4, windows, yarar
    • Hit: 1,217
    18.Nisan.2015 Son mesaja git
  86. <b>Sabit</b> Sabit: Ücretsiz olarak Windows 10 İndir ve Yükle

Windows 10 İndirilebilir Microsoft bir kaç gün önce tanıttığı yeni işletim sisteminin indirilebilir halini yayınladı. İsteyen herkes Windows 10...

Yazan: MehMetKrh‎, 28.Şubat.2015
    alanına, depolama, eğer, icin, indir, indirilebilir, ise, işletim, microsoft, olarak, ram, sahip, windows, ücretsiz, yükle
    • Hit: 1,165
    28.Şubat.2015 Son mesaja git
  87. <b>Sabit</b> Sabit: WINDOWS PROBLEMLERİNiN ÇÖZÜMÜ

Bilgisayarda çalışırken, film seyrederken, İnternet'te sörf yaparken yada yeni aldığınız bir donanımı takarken en çok karşılaştığınız kronik...

Yazan: MehMetKrh‎, 21.Şubat.2015
    bilgisayar, bir, cok, değildir, donanım, donanımı, idealden, karşılaşmak, kullanırken, kusursuz, sorun, sorunlarla, tıkır, yazılımların, şey
    • Hit: 1,615
    21.Şubat.2015 Son mesaja git
  88. <b>Sabit</b> Sabit: Windows'un tarihe gömdüğü 6 işletim sistemi!

Windows'un tarihe gömdüğü 6 işletim sistemi! Muhtemelen adlarını bile duymadınız. Ama bu 6 işletim sistemi, yıllar önce Windows'a kafa tutuyordu!...

Yazan: MehMetKrh‎, 19.Şubat.2015
    bile, bir, gömdüğü, içinde, iki, inceledik, işletim, kendi, neden, oldu, sistemi, tarihe, windows, windowsun, yıl
    • Hit: 1,647
    19.Şubat.2015 Son mesaja git
  89. <b>Sabit</b> Sabit: Windows 10 tanıtıldı: İşte yeni nesil işletim sisteminin tüm detayları

Microsoft’un Windows 10 ile birlikte internet tarayıcısında radikal değişiklikler yapmak istediği biliniyor. The Verge sitesi şirketin Windows...

Yazan: MehMetKrh‎, 09.Ocak.2015
    adres, alma, bir, internet, microsoft, microsoft’un, olacak, olarak, spartan, tablet, uygulama, web, windows, yeni, üzerinde
    • Hit: 4,670
    15.Şubat.2015 Son mesaja git
  90. <b>Sabit</b> Sabit: Windows 10 ve DirectX 12'yle yeni bir dönem

Windows 10 ve DirectX 12'yle yeni bir dönem Windows 10 ile birlikte gelecek olan DirectX 12, bizlere hangi heyecan verici yenilikleri getiriyor? ...

Yazan: MehMetKrh‎, 12.Şubat.2015
    12yi, aslında, bir, daha, directx, gelecek, icin, iki, işlevleri, olan, onun, oyun, windows, yeni, önemli
    • Hit: 1,610
    15.Şubat.2015 Son mesaja git
  91. <b>Sabit</b> Sabit: Windows uygulamalarındaki yazılım ve proğramlar

CCleaner İnceleme ve Hakkında Bilgi Bugün sizler için CCleaner programını yükledik ve inceledik. Peki bu program ne işe yarar? Merhaba Bu...

Yazan: MehMetKrh‎, 27.Aralık.2014
    bir, ccleaner, diskinizi, dosyalarını, gereksiz, icin, iyi, program, programları, programı, programını, sabit, temizleyebilirsiniz, windows
    • Hit: 1,462
    30.Ocak.2015 Son mesaja git
  92. <b>Sabit</b> Sabit: Kayıt Defteri'ni yedekleyin; geri yükleyin!

Kayıt Defteri'ni yedekleyin; geri yükleyin! Windows'un kalbi olan Kayıt Defteri'nin yedeğini almayı ve geri yüklemeyi gösteriyoruz! Windows...

Yazan: MehMetKrh‎, 24.Ocak.2015
    bazen, Defteri, defterini, farklı, geri, işlem, kayıt, olan, Temizlik, windowsun, yazılımlar, yedek, yedekleyin;, yükleyin, şişer
    • Hit: 2,034
    24.Ocak.2015 Son mesaja git
  93. <b>Sabit</b> Sabit: Windows 10 indir: Teknik Önizleme hazır!

Kurulum için sırasıyla aşağıdaki adımları takip edin: 1. Öncelikle 32 bit ya da 64 bit seçeneklerinden birine karar vermeniz gerekiyor. Bu...

Yazan: MehMetKrh‎, 01.Ocak.2015
    bit, buradan, Çift, dosyasını, dvd, gerekiyor, icin, iso, kurulum, kurulumu, setup.exe, sürümünü, usb, windows, önizleme
    • Cevaplar: 9
    • Hit: 3,512
    24.Ocak.2015 Son mesaja git
  94. <b>Sabit</b> Sabit: Windows 10 Tanıtım ve etkinlikleri

Windows 10 için ikinci büyük etkinlik 21 Ocak 2015'de Microsoft'un Windows 10 işletim sistemi için Ocak ayı sonlarında büyük bir etkinlik...

Yazan: MehMetKrh‎, 16.Aralık.2014
    başkanı, bir, bölüm, etkinlik, göre, icin, ile, ise, ocak, olarak, phone, tüketici, veya, windows, önizleme
    • Hit: 2,070
    22.Ocak.2015 Son mesaja git
  95. <b>Sabit</b> Sabit: Komut İstemi sizden korksun: 8 ipucu!

Komut İstemi sizden korksun: 8 ipucu! Windows Komut İstemi'nin kapkara penceresinde kaybolmanızı önleyecek, 8 küçük ipucu... Windows komut...

Yazan: MehMetKrh‎, 17.Ocak.2015
    bir, bize, dizinleri, getirmekte, görevleri, hızlı, ipucu, istemi, isteminin, komut, korksun, sizden, sunuyor, windows, yol
    • Hit: 1,488
    17.Ocak.2015 Son mesaja git
  96. <b>Sabit</b> Sabit: (GÜNCEL) Windows 9 özellikleri

Windows 9 özellikleri Windows 8'de en çok şikayet edilen özellikler arasında Windows'un başlat menüsü olmamasıydı. Windows 9 özellikleri nasıl...

Yazan: sezer‎, 12.Eylül.2014
    8de, başlat, bir, cok, edilen, ise, işletim, menüsü, nasıl, olacak, sistemi, windows, windowsun, özellikler, Özellikleri
    • Hit: 1,896
    27.Aralık.2014 Son mesaja git
  97. <b>Sabit</b> Sabit: (ÇÖZÜMLEME) Windows 8.1 BUGCODE_NDIS_DRIVER hatasının çözümü nedir?

Windows 8.1 BUGCODE_NDIS_DRIVER hatasının çözümü nedir?Windows 7 işletim sisteminden Windows 8.1 'e geçiş yaptıktan sonra BUGCODE_NDIS_DRIVER uyarısı...

adaptör, başlatın, bugcode_ndis_driver, Çözümü, destekli, hatasının, kablosuz, sonra, sorunu, sürücüsünü, uyarısı, windows, wireless, yani, yeniden
    • Hit: 1,817
    21.Aralık.2014 Son mesaja git
  98. <b>Sabit</b> Sabit: (ÇÖZÜMLEME) Windows XP'de gizli klasör ve dosyaları nasıl açarım?

Windows XP'de gizli klasör ve dosyaları nasıl açarım?Windows XP'de gizli dosyalar nasıl gösterilir? Windows XP'de gizli dosyaları göster seçeneği...

●windows, bir, dosya, dosyaları, gizli, klasör, klasörleri, nasıl, olan, seçeneklerinde, sekmesinin, tıklayın, windows, xpde, yolu
    • Hit: 1,624
  99. <b>Sabit</b> Sabit: (ÇÖZÜMLEME) Windows 7'de DNS ayarları nasıl değiştirilir?

Windows 7'de DNS ayarları nasıl değiştirilir?Windows 7'de DNS nasıl değiştirilir? (Çözümü) İnternet üzerindeki sunucular IP denilen bir tür adrese...

●windows, 7de, adresi, ayarları, değiştirilir, dns, ekranı, ekranında, internet, nasıl, sunucu, tıklayın, wi-fi, windows, Özellikleri
    • Hit: 1,210
  100. Normal Threads  

1. Icon2 İsteğe bağlı olan Windows 10 güncellemeleri askıya alındı!

İsteğe bağlı olan Windows 10 güncellemeleri askıya alındı! ABD’li yazılım şirketi, corona virüsü yüzünden yeni bir karar aldı. ​ Microsoft...

Yazan: Ĝ@L@KSÎ‎, 13.Mayıs.2020
    alnd, askya, Bal, Gncellemeleri, olan, stee, windows
    • Hit: 60
    13.Mayıs.2020 Son mesaja git
  2. Icon99 [*Windows10] Arama Dizin Oluşturucu Tanılama Aracı'nı indirin

Windows 10'da yapılan arama güvenilirlik için bilinmemektedir. Aramayı başlat birçok kullanıcı için her zaman bir sorun olmuştur. Windows 10, arama...

Yazan: MehMetKrh‎, 30.Ocak.2020
    • Hit: 101
    30.Ocak.2020 Son mesaja git
  3. Icon2 Microsoft Windows 7'ye yeni bir Edge web tarayıcısı sunmaya hazırlanıyor.

Microsoft, Windows 7'de Edge'i Destekleyecek Çelişkili açıklamalar yapan Microsoft, yeni tarayıcısını Windows 7 kullanmaya devam edecekler için...

Yazan: Ĝ@L@KSÎ‎, 15.Ocak.2020
    • Hit: 160
    15.Ocak.2020 Son mesaja git
  4. Icon23 Windows 10 sürümleri

Windows 10 Sürümleri Hakkında Her Şey! Windows 10 Pro ve Home'un arasında ne farklar var, diğer Windows 10 sürümleri hangileri? Açıklıyoruz.. ...

Yazan: Ĝ@L@KSÎ‎, 22.Ağustos.2019
    srmleri, windows
    • Hit: 159
    22.Ağustos.2019 Son mesaja git
  5. Icon2 Excel, sürpriz yenilikler

Excel İçin Sürpriz Özellikler Microsoft'un Office paketinin en önemli parçası olan Excel, sürpriz yeniliklerle birlikte artık çok daha yetenekli! ...

Yazan: Ĝ@L@KSÎ‎, 08.Haziran.2019
    excel, srpriz, yenilikler
    • Hit: 1,377
    08.Haziran.2019 Son mesaja git
  6. Icon2 Windows Sanal Masaüstü

Windows Sanal Masaüstü Önizleme Sürümüne Kavuştu Microsoft'un geçtiğimiz yıl duyurduğu Windows Sanal Masaüstü, bir yıllık özel geliştirme...

Yazan: Ĝ@L@KSÎ‎, 25.Mart.2019
    Masast, sanal, windows
    • Hit: 305
    25.Mart.2019 Son mesaja git
  7. Post Windows, Linux dosya sistemine Erişebilecek

Windows, geçtiğimiz gün Linux için Windows Altsistemi'ne (WSL) Windows versiyon 1903 ile gelecek yenilikleri duyurdu ve değişiklikleri yansıtmak...

Yazan: Ĝ@L@KSÎ‎, 17.Şubat.2019
    dosya, eriebilecek, linux, sistemine, windows
    • Hit: 332
    17.Şubat.2019 Son mesaja git
  8. Icon2 Windows 7 Türkçe dil paketi manuel yükleme

Windows 7 Türkçe dil paketi manuel yükleme nasıl yapılır? Windows 7 işletim sistemini yüklediniz. Baktınız ki işletim sistemi İngilizce ama Türkçe...

Yazan: uzman‎, 11.Şubat.2019
    dil, manuel, paketi, Trke, windows, Ykleme
    • Hit: 209
    11.Şubat.2019 Son mesaja git
  9. İşinizi çok kolaylaştıracak, Windows Klavye 8 pratik kısayol...

Bilmeniz Gereken 8 Windows Klavye Kısayolu! Windows kullanırken işinizi çok kolaylaştıracak, mutlaka bilmeniz gereken 8 pratik kısayol... Hepsi...

Yazan: Ĝ@L@KSÎ‎, 30.Aralık.2018
    inizi, klavye, kolaylatracak, ksayol, pratik, windows
    • Hit: 245
    30.Aralık.2018 Son mesaja git
  10. Icon2 Windows 10 Yeni Sürümü Belli Oldu

Bir Sonraki Windows 10 Sürümü Belli Oldu Windows 10 Redstone'dan sonra gelecek olan yeni Windows 10 sürümünün adı Bu yılın başlarında...

Yazan: Ĝ@L@KSÎ‎, 04.Kasım.2018
    belli, oldu, Srm, windows, yeni
    • Hit: 278
    04.Kasım.2018 Son mesaja git
  11. WİNDOWS 10 için İSVEÇ'TE İSVEÇ TEMASI (İNDİR)

Kuzey yarıküredeki bu yılın zamanı, ağaçların renklerinin kırmızı, turuncu ve sarı parlak tonlarını döndürüyor. Sonbahar burada ve bu tema İsveç'ten...

Yazan: MehMetKrh‎, 09.Ekim.2018
    iin, ndr, sve, svete, temasi, Wndows
    • Hit: 272
    09.Ekim.2018 Son mesaja git
  12. Icon99 Microsoft Windows 7 Sp1 Thin PC 32 Bit - Luglio 2018 - Ita

Microsoft Windows 7 Sp1 Thin PC 32 Bit - Luglio 2018 - Ita Microsoft Windows 7 Sp1 Thin PC 32 Bit Preattivato - Luglio 2018 - Ita Mirror:...

Yazan: MehMetKrh‎, 02.Ağustos.2018
    2018, bit, ita, luglio, microsoft, sp1, windows
    • Hit: 289
    02.Ağustos.2018 Son mesaja git
  13. Icon99 [Windows Uygulama] İso Dosyalarını Flash ve CD’ye Yazdırma (Boot Etme)

İso dosyası CD ya da DVD kalıp dosyasıdır.Linux ve Windows işletim sistemlerinde iso dosya biçimi kullanılmaktadır.İso dosyası CD ve DVD’nin yanında...

Yazan: MehMetKrh‎, 01.Haziran.2018
    boot, cdye, dosyalarn, etme, flash, uygulama, windows, yazdrma
    • Hit: 253
    01.Haziran.2018 Son mesaja git
  14. Icon99 [Windows 10] Windows.old’ Klasörü ve Dosyaları Nasıl Kaldırılır? (Resimli Anlatım)

Windows 10 güncellemeleri sonrasında bilgisayarımızın C diskinde önceki Windowssürümüne ait ‘Windows old’ klasörü oluşmakta. Oluşan bu klasör,...

Yazan: MehMetKrh‎, 16.Mayıs.2018
    Anlatm, dosyalar, Kaldrlr, Klasr, Nasl, resimli, windows, Windowsold
    • Hit: 250
    16.Mayıs.2018 Son mesaja git
  15. Icon99 [Windows 10] Windows 10’da Nasıl Yedek Alınır? (Resimli Anlatım)

Bu yazımızda Windows 10’un bize sunmuş olduğu güzel bir özellik olan yedeklemeden bahsedeceğiz. Bu özellik ile bilgisayarımızdaki verilerimizin bir...

Yazan: MehMetKrh‎, 16.Mayıs.2018
    10da, Alnr, Anlatm, Nasl, resimli, windows, yedek
    • Hit: 255
  16. Total Commander Latest Version [*Windows]

09.05.18 Release Total Commander 9.20 beta 2 (32/64) 09.05.18 Release Total Commander 9.20 beta 2 (32/64) 09.05.18 Fixed: Installer: Detect...

Yazan: MehMetKrh‎, 10.Mayıs.2018
    commander, latest, total, version, windows
    • Hit: 250
  17. Icon99 [Windows 10] Windows 10 Redstone 5 Hakkında önemli detaylar

Windows 10 Redstone 5 ile Slow Ring Hızlanıyor Microsoft, Windows 10 Redstone 5'in test sürümleri için Slow Ring'i geçmişe kıyasla hızlandıracak!...

Yazan: MehMetKrh‎, 09.Mayıs.2018
    detaylar, hakknda, nemli, redstone, windows
    • Hit: 237
    09.Mayıs.2018 Son mesaja git
  18. Icon99 [Windows 10] Windows'u Yeni Disk Temizleme Aracıyla Temizleyin!

Windows'u Yeni Disk Temizleme Aracıyla Temizleyin! Windows 10'a Nisan 2018 güncellemesiyle gelen yeni disk temizleme aracı nerede gizli; nasıl...

aracyla, disk, temizleme, temizleyin, Windowsu, yeni
    • Hit: 299
  19. Windows 10, Büyük Hedefe Yaklaşıyor!

Windows 10, Büyük Hedefe Yaklaşıyor! Microsoft'un yaptığı açıklamaya göre Windows 10, şirketin ilk başta açıkladığı büyük hedefe bir adım daha...

byk, hedefe, windows, yaklayor
    • Hit: 235
  20. Icon99 10 ekran ve daha fazlası haber getiriyor, Windows içeriden 17661 kurmak ..

Windows Insider derlemesi 17661 daha yeni piyasaya sürüldü Atlama Öncesi Zilini seçen Windows Insider programının katılımcıları yeni yapıyı zaten...

Yazan: MehMetKrh‎, 04.Mayıs.2018
    17661, daha, ekran, fazlas, getiriyor, haber, ieriden, kurmak, windows
    • Hit: 244
    04.Mayıs.2018 Son mesaja git
  21. Icon99 Windows Çeviricisi Cortana ile entegrasyon ile tamamen yeniden tasarlandı

microsoft , sürüm 5.2.0.0 güncellendi ve tamamen yeni bir görünüm elde edilmiştir. Çevirmen Hakkında Microsoft Translator, metinleri veya...

cortana, entegrasyon, eviricisi, ile, tamamen, tasarland, windows, yeniden
    • Hit: 281
  22. Icon99 Nisan 2018'de Windows 10 Güncellemesinde şimdi geliştirmeye başlayın

Windows 10 fırından çıktı ve birçok haber geldi. Hadi oraya gidelim: Microsoft, Nisan 2018'de Windows 10 Güncelleştirmesi (17134.1 sürümü) ve...

2018de, balayn, gelitirmeye, Gncellemesinde, imdi, nisan, windows
    • Hit: 178
  23. Icon99 Windows 10 için Nisan güncellemesi yayınlandı

WINDOWS 10 Windows 10 cihazları için Nisan güncellemesi şimdi kullanıma sunuldu . Bu güncelleştirme eskiden Redstone 4 (kod adı) olarak...

Yazan: MehMetKrh‎, 01.Mayıs.2018
    gncellemesi, iin, nisan, windows, Yaynland
    • Hit: 215
    01.Mayıs.2018 Son mesaja git
  24. Icon1 Microsoft, çevrim içi mağazasın!da değişiklik

Microsoft, çevrim içi mağazasına bazı değişiklikler yaparak iki tane Windows phone'u kaldırdı. Yeni senenin başındayız ve Microsoft, çevrim...

Yazan: Ĝ@L@KSÎ‎, 06.Ocak.2018
    deiiklik, evrim, Maazasnda, microsoft
    • Hit: 257
    06.Ocak.2018 Son mesaja git
  25. Icon2 Windows için tehlike çanları Chrome OS, Windows'u Tehdit Ediyor!

Bilgisayarlar için bütçe ayıran okullar sayesinde ilköğretim öğrencileri, her geçen gün teknolojiyle daha ilgili hale geliyorlar. Bu alanda çoğu...

Yazan: Ĝ@L@KSÎ‎, 09.Aralık.2017
    anlar, chrome, ediyor, iin, tehdit, tehlike, windows, Windowsu
    • Hit: 219
    09.Aralık.2017 Son mesaja git

Sayfa 1/42 12311 ... SonSon

Konu Gösterimi Seçenekleri

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Sıralama şekli...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

İkon Açıklamaları

Yeni Mesaj Var
Yeni Mesaj Var
Okunmamış Yeni Mesaj Yok
Okunmamış Yeni Mesaj Yok
<span style=Konu Kapatılmıştır" />
Konu Kapatılmıştır
Konuda Size ait Mesaj var
Bu Konuya Siz Mesaj Yazmışsınız