17 konu var - 1 ile 17 arası gösteriyor

Forum: FORUM DUYURULARI & HOŞ GELGİNİZ

1. Sticky Threads  

2. Post <b>Sabit</b> Sabit: Foruma ios ve android telefonlarda çalışan tapatalk eklentisi eklenmiştir

Arkadaşlar Foruma ios ve android telefonlarda çalışan tapatalk eklentisi eklenmiştir Forumda Tapatalk özelliği aktiftir. Tapatalk, forum...

Yazan: Ĝ@L@KSÎ‎, 27.Ekim.2015
    android, bir, daha, gezebilirsiniz, hızlı, icin, ile, ios, kolay, mobil, nasıl, programı, Tapatalk, telefonlarda, uygulamadır
    • Cevaplar: 5
    • Hit: 2,041
    28.Ekim.2015 Son mesaja git
  3. Success Sm <b>Sabit</b> Sabit: SatPcTurkey facebook da Yayında

SatPcTurkey Paylaşımlarına Artık facebook üzerinden'de Ulaşabilirsiniz linkler altta facebookAnaSayfaBurdan veya ...

Yazan: Ĝ@L@KSÎ‎, 11.Mart.2015
    ana, arkadaşlar, blok, desteğinizi, esirgemeyin, facebook, forumun, giriş, hemen, logodan, olsun, satpcturkey, sayfasından, üzerindeki, üzerindende
    • Cevaplar: 7
    • Hit: 2,350
    14.Mart.2015 Son mesaja git
  4. <b>Sabit</b> Sabit: Forum Reklam Fiyatları

Reklam alanları ve fiyatlar aşağıda listelenmiştir. 1=Forum Home'DE (Nabarın Altında-sadece ana sayfada) BANNER veya Text Link Reklam Aylık:...

Yazan: Ĝ@L@KSÎ‎, 16.Temmuz.2013
    30tl, aylık, banner, bize, burdan, headerde, kısımları, link, reklam, reklamaylık, sayfada, text, veya, üst, ödemelerde
    • Cevaplar: 0
    • Hit: 59,066
    16.Temmuz.2013 Son mesaja git
  5. Tum19 <b>Sabit</b> Sabit: Forum'a Vip Ve mod. alınacak.!!

Forumda Vip Ve mod. olmak isteyen arkadaşlar. Burdan Bize yazın. Müracatlar. en kısa sürede değerlendirilerek pm yoluyla geri bildirim...

Yazan: Ĝ@L@KSÎ‎, 05.Kasım.2012
    açmış, almadan, arkadaşların, bildirim, değerlendirilerek, geri, görev, konu, kısa, mod, müracatlar, olmaları, vip, yazın, yoluyla
    • Hit: 11,322
    05.Kasım.2012 Son mesaja git
  6. Normal Threads  

1. Merhaba

Ben akyar-68 Emekli Bankacıyım.Hobilrim arasında uydu alıcıları ve bilgisayarlar da vardır.Şu an Vu+duo2 kullanmaktayım Daha önceleri Next...

Yazan: akyar_68‎, 28.Haziran.2017
    merhaba
    • Cevaplar: 1
    • Hit: 393
    28.Haziran.2017 Son mesaja git
  2. New Icon22 yhtgrfee Süresiz yasaklandınız.

Sayın yhtgrfee Süresiz yasaklandınız. 18. imza alanlarında ve mesajlara Forum linkleri veya üyelik isteyen ticari site linki yazılamaz,...

Yazan: Ĝ@L@KSÎ‎, 18.Mayıs.2016
    forumlara, icin, kullanıcı, reklam, silinecektir, süresiz, toplamak, veya, yasaklandınız, yazılan, yazılar, yhtgrfee, Üye, üyelerin, üyelikleri
    • Hit: 833
    18.Mayıs.2016 Son mesaja git
  3. Icon26 Forum teması'nı Beğendinizmi !!!

forum görünümü bence gayet şık olmuş adminim :tesekkur: eline sağlık.:el1dq:

Yazan: digi‎, 01.Ocak.2016
    adminim, beğendinizmi, bence, eline, forum, gayet, görünümü, olmuş, sağlık.el1dq, temasını, tesekkur, şık
    • Cevaplar: 3
    • Hit: 1,509
    02.Ocak.2016 Son mesaja git
  4. Icon99 Merhaba

merhaba ben de yeni geldim

Yazan: mscc‎, 12.Ekim.2015
    ben, geldim, merhaba, yeni
    • Cevaplar: 3
    • Hit: 2,285
    12.Ekim.2015 Son mesaja git
  5. Hayırlı olsun

SatPcTurkey Her Konuda Bilgi alış verişi için kurulmuştur katkı sağlayacak tüm arkadaşlara şimdiden teşekkürler .

Yazan: Ĝ@L@KSÎ‎, 24.Eylül.2012
    alış, arkadaşlara, bilgi, hayırlı, icin, katkı, konuda, kurulmuştur, olsun, sağlayacak, satpcturkey, teşekkürler, tüm, verişi, şimdiden
    • Hit: 3,719
    20.Şubat.2015 Son mesaja git
  6. Merhaba bende satpcturkey deyim

Selam arkadaşlar güzel bir forum artık bende burdayım .

Yazan: webturkey‎, 17.Şubat.2015
    arkadaşlar, artık, bende, bir, burdayım, deyim, forum, güzel, merhaba, satpcturkey, selam
    • Cevaplar: 4
    • Hit: 1,499
    18.Şubat.2015 Son mesaja git
  7. selam bende burdayim

benide araniza kabul ettiginiz icin tesekkur herkese guzel paylasimlar dilerim

Yazan: benli52‎, 08.Şubat.2015
    araniza, bende, benide, burdayim, dilerim, ettiginiz, guzel, herkese, icin, kabul, paylasimlar, selam, tesekkur
    • Cevaplar: 2
    • Hit: 1,330
    08.Şubat.2015 Son mesaja git
  8. merhaba

merhaba arkadaşlar

Yazan: kurt 80‎, 19.Ocak.2015
    arkadaşlar, merhaba
    • Hit: 1,244
    19.Ocak.2015 Son mesaja git
  9. merhaba

slm.arkadaşlar

Yazan: alemmi‎, 12.Eylül.2014
    merhaba, slm.arkadaşlar
    • Hit: 1,420
    12.Eylül.2014 Son mesaja git
  10. Selam

Ben yeni üye,herkese selam...

Yazan: Sedat35‎, 30.Mart.2014
    ben, selam, yeni
    • Hit: 2,743
    04.Ağustos.2014 Son mesaja git
  11. Tuyad basın açıklaması, tivibu'nun Uydu Sektörüne Karşı Karalayıcı Reklamlari

TUYAD UYDU İŞ ADAMLARI DERNEĞİ BASIN AÇIKLAMASI 12. 11. 2013 Sayı; 2013 - Konu; TİVİBU yanlış ve yanıltıcı reklamları hakkında Son ...

Yazan: Ĝ@L@KSÎ‎, 13.Kasım.2013
    anten, bir, çanak, gibi, ile, izleme, kanalları, reklam, sadece, tivibu, tuyad, tüm, uydu, yanlış, yayın
    • Hit: 5,732
    13.Kasım.2013 Son mesaja git
  12. Success Sm ben geldim

selam arkadaşlar . güzel bir forum emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkürler kolay gelsin .

Yazan: derbey84‎, 27.Mart.2013
    arkadaşlar, arkadaşlara, ben, bir, emeği, forum, geçen, geldim, gelsin, güzel, kolay, selam, teşekkürler, tüm
    • Hit: 7,528
    29.Mart.2013 Son mesaja git
  13. New Icon22 sATpCTurkey Nasıl Yönetiliyor.

SatpcTurkey Virüs Koruma Bölümü SatpcTurkey Mederatör ve Yöneticiler Odası SatpcTurkey Teknik Servis SatpcTurkey Yemek Salonu

Yazan: Ĝ@L@KSÎ‎, 15.Şubat.2013
    arşiv, banlı, bölümü, çay, çöplüğü, gizli, kabı, karargah, koruma, odası, saklama, salonu, satpcturkey, yemek, Üye
    • Hit: 12,742
    15.Şubat.2013 Son mesaja git
  14. Icon1 digi mod olmuştur

digi mod olmuştur arkadaşımız ve forum için hayırlı olsun.

Yazan: Ĝ@L@KSÎ‎, 19.Ekim.2012
    arkadaşlar, arkadaşımız, bol, digi, forum, hayırlı, icin, mod, olmuştur, olsun, paylaşımlar
    • Cevaplar: 2
    • Hit: 7,199
    22.Ekim.2012 Son mesaja git
  15. selam arkadaşlar

Selam arkadaşlar bol paylaşımlar

Yazan: sezer‎, 26.Eylül.2012
    arkadaşlar, bol, paylaşımlar, selam
    • Hit: 6,161
    16.Ekim.2012 Son mesaja git
  16. Merhaba ben geldim

Bu forum'un Kurulumunda hazırlanmasında emeği geçen herkese teşekkürler- görüyorumki bir çok eksikler var. Zaman içinde düzeleleceğine inanıyorum...

Yazan: İdRiS‎, 24.Eylül.2012
    arakadaşlar, ben, çalışacağım, cok, düzeleleceğine, eksikler, elimden, geldiğince, içinde, inanıyorum, katkı, sağlamaya, saygılar, var, zaman
    • Hit: 2,868
    24.Eylül.2012 Son mesaja git
  17. Selam

Henüz üyesi olmayan bu forumun gelecekte bol üyeli gerçek bir paylaşım forumu olması dileğimle hayırlı olsun.

Yazan: uzman‎, 20.Eylül.2012
    bir, bol, dileğimle, forumu, forumun, gelecekte, gerçek, hayırlı, henüz, olması, olmayan, olsun, paylaşım, üyeli, üyesi
    • Hit: 2,139
    20.Eylül.2012 Son mesaja git

Konu Gösterimi Seçenekleri

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Sıralama şekli...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

İkon Açıklamaları

Yeni Mesaj Var
Yeni Mesaj Var
Okunmamış Yeni Mesaj Yok
Okunmamış Yeni Mesaj Yok
<span style=Konu Kapatılmıştır" />
Konu Kapatılmıştır
Konuda Size ait Mesaj var
Bu Konuya Siz Mesaj Yazmışsınız