Sayfa 1/2 12 SonSon
41 konu var - 1 ile 25 arası gösteriyor

Forum: Eğitim & Öğretim

1. Sticky Threads  

2. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: [Bilgi + Uygulama] Yataktan Şimşek Gibi Kalkmanızı Sağlayacak 5 Alarm Uygulaması

'10 dakika' sonrada kalksam olur düşüncesi çoğu zaman okulla, işyeriyle sorun yaşamamıza neden olan bir durum. İşte size garantili, uyanmanızı...

Yazan: MehMetKrh‎, 10.Nisan.2017
    alarm, bilgi, gibi, imek, kalkmanz, salayacak, uygulama, uygulamas, yataktan
    • Cevaplar: 0
    • Hit: 1,065
    10.Nisan.2017 Son mesaja git
  3. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: e-ALES Nedir? ALES ile Farkları Nelerdir?

e-ALES, Elektronik ALES ya da Elektronik Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı, ÖSYM tarafından yürürlüğe konulan yeni bir sınav...

Yazan: MehMetKrh‎, 22.Şubat.2017
    ales, eales, farklar, ile, nedir, nelerdir
    • Hit: 602
    22.Şubat.2017 Son mesaja git
  4. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: TEOG Sınav Sonuçları Nasıl Öğrenilir?

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sınavı (TEOG) milyonlarca gencin hayatını ilgilendiriyor. Ülkemizde...

Nasl, renilir, snav, sonular, TEOG
    • Hit: 402
  5. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: İnternetten YGS Başvurusu Nasıl Yapılır?

Türkiye'de milyonlarca öğrencinin hayatına yön verecek üniversiteye giriş sınavlarına çok az bir süre kaldı. Başvuru yapmadan önce YGS başvurusu...

bavurusu, Nasl, nternetten, Yaplr, ygs
    • Hit: 464
  6. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: Android için En İyi 10 Boyama Kitabı Uygulaması

Hepimiz çocukluğumuzda boyama kitaplarıyla uzun bir süre keyifli vakit geçirmişizdir. Yetişkin bir birey olmak, boyama kitaplarından uzak kalacağımız...

Yazan: MehMetKrh‎, 15.Şubat.2017
    android, boyama, iin, kitab, uygulamas
    • Cevaplar: 1
    • Hit: 596
    15.Şubat.2017 Son mesaja git
  7. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: Öğretmenler İçin En İyi iOS Uygulamaları

Akıllı telefonların ve tabletlerin sahip oldukları üstün özellikler bu cihazlar günlük yaşantımızın vazgeçilmez parçaları haline getiriyor. Birkaç...

Yazan: MehMetKrh‎, 14.Şubat.2017
    ios, retmenler, uygulamalar
    • Hit: 352
    14.Şubat.2017 Son mesaja git
  8. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: Öğretmenler İçin En İyi Android Uygulamaları

Teknolojinin yaygın olarak kullanılmaya başlandığı alanlardan birisi de eğitim alanı. Artık hem öğrencilerin hem de öğretmenlerin mobil cihazlarında...

android, retmenler, uygulamalar
    • Cevaplar: 4
    • Hit: 729
  9. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: İşte Ödev Yaparken Hayat Kurtaracak Android Uygulamaları

Bu sene yine ve yeniden bir maraton daha başlıyor. Uzun soluklu eğitim sezonunda, bu nefes kesen yarışta size yardımcı olabilecek bazı Android...

android, dev, hayat, kurtaracak, uygulamalar, yaparken
    • Hit: 317
  10. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: En İyi 7 E-Kitap Okuma Uygulaması

Gelişen teknolojiye ayak uyduran kitaplar ve çizgi romanlar, artık tümden dijital hale gelmeye başlıyorlar. Günümüzde çizgi roman okuyucularının...

Yazan: MehMetKrh‎, 08.Şubat.2017
    ekitap, okuma, uygulamas
    • Cevaplar: 2
    • Hit: 574
    08.Şubat.2017 Son mesaja git
  11. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: Açıktan atama ile yapılan memur alım ilanlarını takip Uygulamas

Açıktan Atama Takip Apk indir Açıktan atama sistemi ile memur alımı yapan yerlerin ilanlarını artık tek tek araştırmanıza gerek yok. Açıktan atama...

Yazan: MehMetKrh‎, 01.Şubat.2017
    aktan, alm, atama, ilanlarn, ile, memur, takip, uygulamas, yaplan
    • Hit: 401
    01.Şubat.2017 Son mesaja git
  12. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: EBA Nedir, Nasıl Kullanılır?

Hızla gelişen bilgi ve iletişim teknolojilerinin eğitime olan etkisi oldukça devasa boyutta. "Öğretmenlerin yerini robotlar alır mı?" sorusu her ne...

Yazan: MehMetKrh‎, 22.Ocak.2017
    eba, Kullanlr, Nasl, nedir
    • Hit: 592
    22.Ocak.2017 Son mesaja git
  13. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: Kpss Uygulaması Her Yerde Yanınızda

KPSS Hocam | KPSS 2017 apk indir Kamu Personel Seçme Sınavı süreci boyunca her zaman yanınızda olacak mobil uygulama sayesinde, KPSS’ye hazırlanmak...

Yazan: MehMetKrh‎, 15.Aralık.2016
    KPSS, uygulamas, yannzda, yerde
    • Hit: 446
    15.Aralık.2016 Son mesaja git
  14. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: KPDS YDS ÜDS İngilizce Videolu Eğitim Seti Türkçe İndir

KPDS YDS ÜDS Full Versiyon indir indir tek link KPDS YDS ÜDS hazırlığı için tasarlanmış ve hazırlanmış olan güzel ve kolay anlaşılır bir...

Yazan: MehMetKrh‎, 10.Aralık.2016
    Eitim, kpds, ndir, ngilizce, seti, Trke, videolu, yds
    • Hit: 576
    10.Aralık.2016 Son mesaja git
  15. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: Anadolu Üniversiyesi Android Uygulaması

Anadolu Üniversiyesi Android Uygulaması Anadolu Üniversitesi, ülkemizdeki en kalabalık fakat bir o kadarda en çok imkâna sahip olan bir...

Yazan: MehMetKrh‎, 24.Kasım.2016
    anadolu, android, niversiyesi, uygulamas
    • Hit: 377
    24.Kasım.2016 Son mesaja git
  16. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: 2016 Yılı e-okul Hesaplama Uygulamaları Top 10

2016 Yılı e-okul Hesaplama Uygulamaları Top 10 Arkadaşlar okulların kapanmasına günler kala sizler için en güzel android e-okul hesaplama...

Yazan: MehMetKrh‎, 24.Kasım.2016
    2016, eokul, Hesaplama, uygulamalar
    • Hit: 525
    24.Kasım.2016 Son mesaja git
  17. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: Kpss 2017 Türkçe Ve Mateatik Soru Bankası PDF İndir

Kpss 2017 Türkçe Ve Mateatik Soru Bankası PDF İndir Kpss 2017 Türkçe Ve Mateatik Soru Bankası PDF İndirKpss 2017 Türkçe Ve Matematik Soru Bankası...

Yazan: MehMetKrh‎, 19.Kasım.2016
    2017, Bankas, KPSS, mateatik, ndir, pdf, soru, Trke
    • Hit: 795
    19.Kasım.2016 Son mesaja git
  18. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: TEOG da Çıkmış Sorular (internet olmadan ders çalışma imkanı)

TEOG da Çıkmış Sorular (internet olmadan ders çalışma imkanı) Birçok öğrenciyi ilgilendiren sınav sisteminden biri olan TEOG artık android akıllı...

Yazan: MehMetKrh‎, 15.Kasım.2016
    alma, ders, imkan, internet, olmadan, sorular, TEOG
    • Hit: 683
    15.Kasım.2016 Son mesaja git
  19. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: İlkÖğretim Okuma Eğitim Seti Türkçe İndir

İlkÖğretim Okuma Eğitim Seti Türkçe İndir İlkÖğretim Okuma Eğitim Seti Türkçe Tek link İndirİlkÖğretim Okuma Eğitim Seti Türkçe indir, İlk okul...

Yazan: MehMetKrh‎, 17.Ekim.2016
    eğitim, Eitim, ilköğretim, indir, lkretim, ndir, okuma, seti, Trke, türkce
    • Hit: 484
    17.Ekim.2016 Son mesaja git
  20. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: ÜniversiteGO ( YGS-LYS ) Hazırlanma Uygulaması

ÜniversiteGO ( YGS-LYS ) Hazırlanma Uygulaması Günümüzde, okullarda verilen eğitime önem verildiği kadar internet üzerinde de eğitime destek veren...

Yazan: MehMetKrh‎, 14.Ekim.2016
    hazrlanma, hazırlanma, niversitego, uygulamas, uygulaması, ygs-lys, ygslys, üniversitego
    • Hit: 563
    14.Ekim.2016 Son mesaja git
  21. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: KPSS Soru Bankası ile KPSS ye Hazırlanın

KPSS Soru Bankası ile KPSS ye Hazırlanın KPSS milyonlarca insanı yakından ilgilendiren öneme sahip bir sınavdır. ÖSYM bünyesinde yapılan bu sınava...

Yazan: MehMetKrh‎, 07.Ekim.2016
    Bankas, bankası, hazrlann, hazırlanın, ile, KPSS, soru
    • Hit: 540
    07.Ekim.2016 Son mesaja git
  22. Icon99 <b>Sabit</b> Sabit: İngilizce Öğrenme Programı Dyned İndir 19 Aralık 2015

İngilizce Öğrenme Programı Dyned İndirDyned ile bilgisayarınızda İngilice'yi öğrenebilirsiniz. Programı indirmek için haberimizin detayını okumaya...

Yazan: MehMetKrh‎, 19.Aralık.2015
    adı, android, aşağıdaki, bağlantıdan, başlayabilirsiniz, dyned, giriş, icin, indir, ingilizce, kullanıcı, programı, programını, sonra, Öğrenme
    • Hit: 817
    19.Aralık.2015 Son mesaja git
  23. Normal Threads  

1. YÖK’ten internet sıvanlarına yeni önlemler

Bilindiği gibi kısa bir süre önce YÖK, Corona virüs pandemisi sebebi ile üniversitelerin sınavlarını internet üzerinden gerçekleştirmesi gerektiği...

Yazan: Ĝ@L@KSÎ‎, 1 hafta önce
    internet, nlemler, svanlarna, yeni, ykten
    • Hit: 12
    1 hafta önce Son mesaja git
  2. Icon1 Yabancı dil nasıl öğrenilir? İngilizce nasıl öğrenilir?

Yabancı dil nasıl öğrenilir? İngilizce nasıl öğrenilir? İngilizce Öğrenme metotları nelerdir? Soruları günümüzün en çok sorulan soruları haline...

Yazan: x01y‎, 19.Ocak.2019
    dil, Nasl, ngilizce, renilir, yabanc
    • Hit: 529
    19.Ocak.2019 Son mesaja git
  3. Icon2 Uçaklar Yıldırımlardan Nasıl Korunur?

Yeryüzüne dakikada binlerce yıldırım düşmektedir. Hareket halindeki bir uçağa yıldırım çarptığı zaman hiç zarar vermeyebileceği gibi büyük hasarlar...

Yazan: dreamsat‎, 21.Temmuz.2018
    Korunur, Nasl, uaklar, yldrmlardan
    • Hit: 215
    21.Temmuz.2018 Son mesaja git
  4. Icon2 Uzun Yaşayan 10 Hayvan Türü

Uzun Yaşayan 10 Hayvan TürüGezegenimizde 8 milyondan fazla hayvan türü bulunur ve her türün kendi ömrü, yaşadığı belirli bir ortalama süre vardır. Bu...

Yazan: dreamsat‎, 21.Temmuz.2018
    hayvan, uzun, yaayan
    • Hit: 227
    21.Temmuz.2018 Son mesaja git
  5. Icon1 İnsanlık Tarihi Baştan Yazan Keşif! İnsanlığın Dünya üzerindeki tarihi hakkında

İnsanlık Tarihi Baştan Yazan Keşif! İnsanlığın Dünya üzerindeki tarihi hakkında bildiğiniz her şeyi unutun; bu yeni keşif çok farklı şeyler...

Yazan: webturkey‎, 13.Haziran.2017
    batan, Dnya, hakknda, Keif, nsanlk, nsanln, tarihi, yazan, zerindeki
    • Hit: 452
    13.Haziran.2017 Son mesaja git
  6. Icon2 bitkiler 450 milyon yıl önce evrimleşti,

Bitkilerin uzun ve beklenmedik bir soyu var. Kara üzerindeki bitkiler 450 milyon yıl önce evrimleşti, ama köpek balıkları ağaçlardan daha eskiler;...

Yazan: x01y‎, 10.Haziran.2017
    450, bitkiler, evrimleti, milyon, nce
    • Hit: 296
    10.Haziran.2017 Son mesaja git
  7. Icon23 Altın Oran doğanın mucizesi'mi Nedir?

Altın Oran doğanın mucizesmi Nedir? En yalın ifadeyle altın oran, güzelliğin matematiksel ifadesidir. Her insanın göz zevki farklıdır tabi;...

Yazan: webturkey‎, 25.Nisan.2017
    Altn, doann, mucizesmi, nedir, oran
    • Hit: 437
    25.Nisan.2017 Son mesaja git
  8. Icon23 2017 yili birinci dönem amatör telsizcilik sinavi başvurulari

2017 YILI BİRİNCİ DÖNEM AMATÖR TELSİZCİLİK SINAVI İÇİN BAŞVURULAR BAŞLAMIŞTIR

Yazan: TEKNİK‎, 03.Nisan.2017
    2017, amatr, bavurulari, brnc, dnem, sinavi, telszclk, yili
    • Hit: 412
    03.Nisan.2017 Son mesaja git
  9. Icon99 Dünyanın En İyi 5 Teknoloji ve Mühendislik Üniversitesi

TDK,Mühendis için sözlük manası olarak, "İnsanların her türlü ihtiyacını karşılamaya dayalı çeşitli yapılar yol, köprü, bina, peyzaj, çevre gibi...

Dnyann, mhendislik, niversitesi, teknoloji
    • Hit: 382
  10. Icon99 Bir Yazılım Mühendisi Olmak İçin Yeterli Özelliklere Sahip misiniz?

Yazılım mühendisi olmak isteyenler için sade bir test hazırladık. Gelecekte kariyerinizi bu yönde geliştirmek istiyorsanız bu testi takip etmek, bir...

bir, mhendisi, misiniz, olmak, sahip, Yazlm, yeterli, zelliklere
    • Hit: 575
  11. İnternetten ALES Sınav Sonucu Sorgulama Nasıl Yapılır?

Üniversitelerde açılan akademisyen kadrolarına atanmak için önemli kıstaslarından biri olan ALES sınavı her yıl iki defa yapılıyor. ALES sonucunuzu...

Yazan: MehMetKrh‎, 22.Ocak.2017
    ales, Nasl, nternetten, snav, sonucu, sorgulama, Yaplr
    • Hit: 589
    22.Ocak.2017 Son mesaja git
  12. Icon23 8 Ekim ehliyet sonuçları açıklandı

8 Ekim ehliyet sonuçları açıklandı Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından 8 Ekim tarihinde yapılan ehliyet sınavının sonuçları belli oldu....

Yazan: TEKNİK‎, 25.Ekim.2016
    açıklandı, Akland, ehliyet, ekim, sonuçları, sonular
    • Hit: 462
    25.Ekim.2016 Son mesaja git
  13. Icon2 2016-2017 eğitim ve öğretim dönemi başladı

2016-2017 eğitim ve öğretim dönemi başladı Öğrencilere ilk derste 15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri adına hazırlanan video izletildi. ...

Yazan: Ĝ@L@KSÎ‎, 19.Eylül.2016
    2016-2017, başladı, başlaması, çalışma, düzenlendi, dönemi, döneminin, edirne, eğitim, kırklareli, takvimi, tekirdağda, tören, yılı, Öğretim
    • Hit: 446
    19.Eylül.2016 Son mesaja git
  14. New Icon22 2010 KPSS'nin 'Genel Yetenek ve Genel Kültür' kısmı iptal edildi

2010 KPSS'nin 'Genel Yetenek ve Genel Kültür' kısmı iptal edildi Ankara 1. İdare Mahkemesi, usulsüzlük iddiaları nedeniyle daha önce "Eğitim ...

Yazan: TEKNİK‎, 02.Ağustos.2016
    2010, ankara, edildi, genel, idare, iptal, Kltr, kpssnin, ksm, kÜltÜr, yetenek, üzerine
    • Hit: 528
    02.Ağustos.2016 Son mesaja git
  15. Icon99 Açıköğretim Okulları E-Devlet İle Entegre Oldu.

Açıköğretim Okulları E-Devlet İle Entegre Oldu. Açıköğretim okulları “e-devlet“te Millî Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, açıköğretim okulu öğrencisi ve...

Yazan: webturkey‎, 27.Haziran.2016
    açıköğretim, bakanı, belgesi, e-devlet, eğitim, genel, icin, ile, milli, müdürlüğü, okulları, oldu, tıklayınız, yılmaz, “e-devlet“te
    • Hit: 754
    27.Haziran.2016 Son mesaja git
  16. Icon2 Açık Öğretim Ortaokulu

12 Haziran 2016 Pazar günü yapılan sınavların soru ve cevap anahtarları yayınlanmıştır. http://aio.meb.gov.tr/sayfa.php?id=75

Yazan: webturkey‎, 27.Haziran.2016
    açık, anahtarları, cevap, günü, haziran, ortaokulu, pazar, soru, sınavların, yapılan, yayınlanmıştır, Öğretim
    • Hit: 540
    27.Haziran.2016 Son mesaja git
  17. Icon26 2015 - 2016 TEOG Soru ve Cevapları Açıklanma Tarihi?

Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) Soru ve Cevapları Ne Zaman Açıklanacak? 2015 - 2016 TEOG Soru ve Cevapları Açıklanma Tarihi? TEOG sınav...

Yazan: x01y‎, 27.Kasım.2015
    2016’da, açıklanacak, Açıklanma, cevapları, eğitimden, ise, ocak, ortaöğretime, sonuçları, soru, soruları, tarihi, temel, TEOG, zaman
    • Hit: 839
    27.Kasım.2015 Son mesaja git
  18. Tum19 TEOG'da 1 soru iptal edildi

Fen ve Teknoloji sınavının A kitapçığındaki 13'üncü soru iptal edildi. TEOG'da Fen ve Teknoloji sınavı A kitapçığındaki 13'üncü soru iptal edildi....

Yazan: x01y‎, 27.Kasım.2015
    13üncü, doğru, edildi, edilecek, fen, icin, iptal, kabul, kitapçığındaki, soru, sınavı, sınavının, teknoloji, TEOGda, öğrenciler
    • Hit: 713
    27.Kasım.2015 Son mesaja git
  19. Icon2 YÖK'ten kayıt yaptıramayan öğrencilere BİR KEZ EK SINAV HAKKI

Herhangi bir yükseköğretim kurumuna yerleşen ancak liselerden mezun olamadığı için kayıt yaptıramayacak öğrencilere süre verildi. Liselerden mezun...

Yazan: Ĝ@L@KSÎ‎, 02.Temmuz.2015
    bir, genel, hakkı, icin, işlemleri, kayıt, kazandıkları, kez, mezun, olamadığı, sonucunda, verildi, yerleştirme, yükseköğretim, öğrencilere
    • Hit: 916
    02.Temmuz.2015 Son mesaja git
  20. Icon2 öğretmenlere müjde

Bakanlık taslak hazırladı, öğretmenlerin yer değişiminde uzak bölge korkusu bitti. Öğretmenlerin yer değiştirmelerinde bir dizi kolaylık...

Yazan: Ĝ@L@KSÎ‎, 17.Mart.2015
    bir, eğitim, hizmet, icin, içinde, kaya, rotasyonu, uzak, yapılacağını, yer, yıl, yüzde, zorunlu, öğretmenler, öğretmenlerin
    • Hit: 936
    17.Mart.2015 Son mesaja git
  21. YGS 2015-- 15 Mart Pazar günü

Üniversiteye girişte önemli bir adım olan YGS için öğrenciler gün sayıyor. Peki öğrenciler sınav sırasında neler yapmalı? Psikiyatrist Dr. R....

Yazan: Ĝ@L@KSÎ‎, 12.Mart.2015
    8’e, bir, cok, icin, kadar, kaygı, kaygının, kaygıyı, Nefes, olan, soruları, sınav, sınava, unutmayın, önce
    • Hit: 857
    12.Mart.2015 Son mesaja git
  22. Icon1 Üniversite öğrencileri için katlamalı harç tartışması

Bakanlar Kurulu tarafından çıkarılan kararnameye göre, üniversite öğrencilerinin ödeyecekleri harçlar kaldıkları her ders için katlanarak artacak. ...

Yazan: digi‎, 04.Şubat.2015
    bakanlar, bilgi, bir, ders, gibi, görünen, harç, hesaplamalarına, icin, katlamalı, kurulundan, sadece, üniversite, öğrenciler, öğrencileri
    • Hit: 851
    04.Şubat.2015 Son mesaja git
  23. Icon2 TEOG sınav sonuçları -9 Oca 2015

TEOG sınav sonuçları bugün açıklanacak Merakla beklenen TEOG sınav sonuçları hakkında Milli Eğitim Bakanlığı açıklama yaptı. Bakanlıktan...

Yazan: uzman‎, 09.Ocak.2015
    açıklamada, açıklanacağı, dava, davaya, edildi, ilişkin, ocak, ocakta, olarak, sonuçları, sonuçlarının, soruya, sınav, TEOG, yargılama
    • Hit: 992
    09.Ocak.2015 Son mesaja git
  24. Icon2 Ehliyet Sınavı Giriş Yeri Belgesi Sorgulama

6 Eylül Ehliyet sınav giriş yerleri açıklandığında belgelerinize meb.gov.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Sürücü adaylarının heyecan ile bekledikleri...

Yazan: x01y‎, 02.Eylül.2014
    bakanlık, başarı, başarısız, bin, bir, direksiyon, ehliyet, göre, icin, ilk, kişi, olurken, sınav, sınavlarda, yüzde
    • Hit: 1,240
    02.Eylül.2014 Son mesaja git
  25. Icon2 2014 yili ortaöğretim kurumlarina geçiş uygulamasi tercih listeleri

T.C. MİLLÎ EĞİTİM...

Yazan: Ĝ@L@KSÎ‎, 05.Ağustos.2014
    bakanliği, eğitim, geçiş, kurumlarina, listeleri, milli, ortaöğretim, t.c, tercih, uygulamasi, yili
    • Hit: 1,500
    05.Ağustos.2014 Son mesaja git

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Gösterimi Seçenekleri

Use this control to limit the display of threads to those newer than the specified time frame.

Allows you to choose the data by which the thread list will be sorted.

Sıralama şekli...

Note: when sorting by date, 'descending order' will show the newest results first.

İkon Açıklamaları

Yeni Mesaj Var
Yeni Mesaj Var
Okunmamış Yeni Mesaj Yok
Okunmamış Yeni Mesaj Yok
<span style=Konu Kapatılmıştır" />
Konu Kapatılmıştır
Konuda Size ait Mesaj var
Bu Konuya Siz Mesaj Yazmışsınız