[Sadece ye Olanlar linkleri grebilir..ye Olmak in Buraya Tkla]

Googlen Android Q iletim sistemini yaynlamasna az bir sre kald. 10 Temmuz gn Android Q Beta 5i sunan Google, imdide Android Q Beta 6y gelitiricilere yaynlad. te detaylar..
Android Q Beta 6 y nemli klan durum ise son test srm olmas oluyor. Ksacas bir aksilik olmad srece artk yeni beta olmayacak ve Android Q iletim sistemi yaynlanacak.
Android Q Beta 6 Yaynland!

5. betadan hemen sonra sizlerinde bildii gibi Beta 6 bekleniyordu. Beta 5 srmnde kaydrma hareketleri gelmiti. API 29 ile en son srm SDKy Android Studio iin gncellenmi derleme aralar ierisinde yer veren Beta 6 iletim sistemi btn zellikleri barndryor.
Bunlara ek olarak geri hareketi iin hassasiyetzellii geliyor. Ayarlar- Sistem ve hareketler ksmndan Sistem navigasyonu yolunu takip edin. Drt ayr seenek yer alyor.
Android Q Beta 6 ykleme

Pixel modelleri ile beraber Asus ZenFone 5Z, Essential Phone, Huawei Mate 20 Pro, LG G8, Nokia 8.1, OnePlus 7 Pro, OnePlus 7, OnePlus 6T, Oppo Reno, Realme 3 Pro, Sony Xperia XZ3, Tecno Spark 3 Pro, Vivo X27, Vivo Nex S, Vivo Nex A, Xiaomi Mi 9 ve Xiaomi Mi Mix 3 5G modelleri kullanabilir.
Sizlerde [Sadece ye Olanlar linkleri grebilir..ye Olmak in Buraya Tkla] ulaabilirsiniz.