3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: (GÜNCEL) Windows 9 özellikleri

 1. #1
  Status : Offline
  Üyelik tarihi : 26 Eylül 2012
  Üye No::4

  Mesajlar : 475
  Beğendikleri : 109
  Beğenileri : 80
  Tecrübe Puanı : 12

  (GÜNCEL) Windows 9 özellikleri

  Windows 9 özellikleri


  Windows 8'de en çok şikayet edilen özellikler arasında Windows'un başlat menüsü olmamasıydı. Windows 9 özellikleri nasıl olacak?

  En çok kullanılan işletim sistemi Windows 9 nasıl olacak? Windows 9 özellikleri neler? Başlat menüsü gibi bir çok merak edilen konu var...

  Özelleştirilebilir özelliğiyle dikkat çeken menü Windows kullanıcılarının özlediği bir özellik. Windows 8'de en çok şikayet edilen özellikler arasında Windows'un başlat menüsü olmamasıydı. Windows ise bu konuyu dikkate almış ve yeni işletim sistemi Windows 9'da başlat menüsünü tekrardan eklemiş. Bu haber ise windows kullanıcılarını bir hayli sevindirecek olsa gerek. İnternet'e sızan bir videoda ise işletim sistemi Windows 9'un başlat menüsüne ait görüntüler...

  Konu Baslığı:(GÜNCEL) Windows 9 özellikleri

 2.    Sponsored Links

   


 3. #2
  Status : Online
  Üyelik tarihi : 07 Aralık 2014
  Üye No::4482

  Mesajlar : 27.573
  Beğendikleri : 1.045
  Beğenileri : 651
  Tecrübe Puanı : 64

  Windows 9, 32 Bit Bilgisayarlarda Çalışmayacak Mı?

  Windows 9 hakkında ortaya çıkan bu yeni haberlere göre Microsoft‘un yeni işletim sistemi sadece 64-bit ve 128-bit bilgisayarlarda kullanılabilecek ve 32-bit bilgisayarlarda çalışmayacak.


  Windows 8‘de istediğini bulamayan Amerikalı [Sadece Üye Olanlar linkleri görebilir..Üye Olmak İçin Buraya Tıkla] devi Microsoft, yapım aşamasında olduğu bir süredir bilinen ve deneme süreci geçtiğimiz günlerde Windows 9‘da birçok değişiklik yapmaya hazırlanıyor.

  Windows 8′de yer almayan başlat menüsünün geri dönüşü ve Cortana’nın eklenmesi gibi birçok değişiklik bir süredir bekleniyor olsa da, son günlerde ortaya çıkan söylentiler bazı sürpriz değişikliklerin de yeni işletim sisteminde yer alabileceğini gösterdi. Windows 9hakkında ortaya çıkan bu yeni haberlere göre Microsoft‘un yeni işletim sistemi sadece 64-bit ve 128-bit bilgisayarlarda kullanılabilecek ve 32-bit bilgisayarlarda çalışmayacak.

  Bu yılın başında Windows XP’yi emekliye ayırarak birçok eski bilgisayar kullanıcısını zor durumda bırakan Microsoft’un yeni işletim sisteminde de benzer bir uygulamaya gitmesi, ağır eleştirilere maruz kalmasına neden olabilir. Amerikalı [Sadece Üye Olanlar linkleri görebilir..Üye Olmak İçin Buraya Tıkla]devi bu eleştirileri göze alsa bile, Windows 8‘den sonra bir kez daha başarısız olmayı göze alamaz.

  Bu yüzden de daha fazla kullanıcıya ulaşmak için elinden geleni yapacak olan firmanın 32-bit bilgisayarları dışarıda bırakmasına pek ihtimal verilmiyor. Şimdilik bu söylentileri doğrulayan veya yalanlayan resmi bir açıklama yapılmamış olsa da, Windows 9‘un 30 Eylül’de düzenlenecek basın toplantısında resmi olarak tanıtılmasıyla birlikte tüm bu iddiaların cevaplanması bekleniyor.

  Konu Baslığı:(GÜNCEL) Windows 9 özellikleri

 4. #3
  Status : Online
  Üyelik tarihi : 07 Aralık 2014
  Üye No::4482

  Mesajlar : 27.573
  Beğendikleri : 1.045
  Beğenileri : 651
  Tecrübe Puanı : 64

  (GÜNCEL) Windows 9 herşey

  Windows 9K ve 8K Çözünürlük İle Geliyor

  Windows 9′da 8K çözünürlük desteği olacak. Microsoft ayrıca DPI oranlama hatalarını bu işletim sistemiyle ortadan kaldıracak.  Microsoft, birkaç gün önce Windows 9′un tanıtım tarihini [Sadece Üye Olanlar linkleri görebilir..Üye Olmak İçin Buraya Tıkla]. Windows 9 ile yeni bir bildirim merkezine, Başlat menüsüne ve yeni çoklu uygulama pencerelerine kavuşacağımız da bazı sızıntı bilgiler doğrultusunda ortaya çıkmıştı.
  Şimdi ise Microsoft’un yeni işletim sistemi, destekleyeceği maksimum çözünürlükle gündeme geldi. Pcportal.org.ru’nun verdiği bilgilere göre, Windows 9′da 8K çözünürlük desteği olacak. Microsoft ayrıca DPI oranlama hatalarını bu işletim sistemiyle ortadan kaldıracak. Yani 8K çözünürlüklü bir monitörde bile Windows 9′uun simgeleri küçücük görünmeyecek, tüm çözünürlük değerleri için makul bir DPI seçeneği bulunacak.
  Windows 9 adına konuşmak için daha çok erken demeyin, yaklaşık 1,5 hafta sonra yeni Windows’un bizlere neler sunacağını görmüş olacağız. Bakalım Microsoft’un Windows 9 tanıtım etkinliği [Sadece Üye Olanlar linkleri görebilir..Üye Olmak İçin Buraya Tıkla] dünyasında nasıl etkiler yaratacak.

  Konu Baslığı:(GÜNCEL) Windows 9 özellikleri

Bu Konudaki Etiketler